۰۳۱۳۶۲۶۶۰۶۰
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

راهنمای عضویت در سایت

قبل از عنوان کردن نحوه عضویت در سایت املاک داران از شما دوست عزیز تشکر می‌کنیم که همکاری با ما را انتخاب نموده‌اید.

از آنجایی که طیف گسترده‌ای از کاربران با وب سایت ماهمکاری می‌کنند در آخرین بروزرسانی املاک داران تصمیم گرفتیم تا به هر کاربر یک نقش در سایت اختصاص دهیم تا بتواند از یک پنل کاربری کاملا حرفه‌ای استفاده نماید. انواع نقش‌های کاربری شما در سایت املاک داران می‌تواند یکی از 3 گزینه زیر باشد:

1. نقش کاربری مشتری

این نقش ساده‌ترین و سطحی‌ترین نقش کاربری در وب سایت املاک داران می‌باشد. در مرحله ثبت نام اگر شما این نقش را انتخاب نمائید یک پنل کاربری ساده با کاربری آسان در اختیار شما قرار خواهد گرفت که از طریق آن می‌توانید اقدام به ارسال آگهی ملکی با تعداد محدود نمائید. از طرفی می‌توانید املاکی را که به آنها علاقمند شده‌اید را در پروفایل خود ذخیره نمائید و یا در مورد آنها پیامی به ما و یا مالک آن ملک ارسال نمائید.

2. نقش کاربری نماینده

در مرحله ثبت نام اگر شما نقش کاربری نماینده را انتخاب نمائید یک پنل کاربری متفاوت با اختیارات متفاوت‌تر از یک مشتری عادی برای شما ساخته می‌شود. نمایندگان مجاز به آگهی کردن تعداد بیشتری از املاک هستند و می‌توانند از طریق پنل اختصاصی خودشان با مشتریانی که املاک آنها را پسند کرده باشند در ارتباط باشند. همچنین ما در صفحه مربوط به معرفی نمایندگان مجاز خود برای آنها یک صفحه اختصاصی طراحی میکنیم که در آنها املاکی که یک نماینده آگهی کرده باشد فقط نشان داده می‌شود. برای هر نماینده در صفحه شخصی اش اطلاعات کامل تماس ، یک معرفی نامه کوتاه و رزومه ایشان قرار خواهد گرفت.

3. نقش کاربری مشاورین املاک

ما برای مشاورین املاک محترم در وب سایت املاک داران یک پنل کاربری کاملا اختصاصی طراحی نموده ایم که به صورت کامل یک صفحه اختصاصی به ایشان تعلق می‌گیرد. تمامی قابلیت‌هایی که در این صفحه به مشاورین املاک داده می‌شود باعث می‌شود که آنها در عین سادگی کار با این پنل یک وب سایت با آدرس شخصی داشته باشند که می‌توانند به مشتریان خود بدهند. همچنین در این پنل پس از اهراز هویت می‌تواند تعداد نامحدودی ملک آگهی نمایند و آنها را ویرایش کنند. همچنین به صورت اختصاصی یک صفحه معرفی با اطلاعات تماس در سایت خواهند داشت که در این صفحه می‌توانند با مشتریان خود در ارتباط باشند.

برای بررسی ساده‌تر روند ثبت شما می‌توانید گام به گام طبق تصویر عمل کنید و در هر جایی که با مشکلی رو به رو شدید با پشتیبانی فنی تیم ما تماس بگیرید

نحوه انتخاب نقش کاربری در ثبت نام

جشنواره تابستانه رهن و اجاره همراه با 85 درصد تخفیف