طراحی سایت و مدیریت وب سایت و مدیریت پیج اینستاگرام خود را به راحتی به ما بسپارید.
0
03136266060

مهارت‌های لازم برای یک مشاور املاک حرفه‌ای

مهارت های لازم برای یک مشاور املاک حرفه ای همواره در حال تغییر است. مهارت هایی که جغرافیا و اجتماع در تعیین آن بی اندازه نقش دارند. در این یادداشت مجله املاک پلاس ضمن آنکه به مهارت های ذهنی و شیوه های رفتاری که باید یک مشاور املاک حرفه ای آنها را رعایت کند می پردازد، سعی دارد فرصتی برابر برای آموزش این روش‌ها ایجاد کند. همچنین پیشنهاد می شود تا در دوره هایی که توسط تیم املاک پلاس تهیه و توزیع می شود شرکت فرمایید و این فرصت را برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود از دست ندهید.

ذهنتو محدود نکن

ذهن یک مشاور املاک همواره باید فرصتی برابر میان ایده هایی که در لحظه دریافت می کند، ایجاد کند. محدود کردن ذهن نه تنها در زمینه مشاور املاک بلکه به طور وسیع در همه امور زندگی می تواند انسان را محدود و قراردادی کند.

در محدودیت ذهن یک مشاور املاک حتی اگر در دوره های چند میلیونی هم شرکت کند به موفقیت نمی رسد چرا که ذهن او دچار تکرار و روزمرگی شده است.

با تفکر به شیوه ای که املاک پلاس، به عبور از سد ذهنی که از کودکی توسط خانواده، مدرسه و به طور کل جامعه در ذهن افراد شکل گرفته است، کمک می کنیم تا کمک کنیم این سد ناخودآگاهانه شکسته شود.

در این یادداشت می‌خواهیم توجه شما را به این نکته اساسی جلب کنم که با کار دائمی و درگیری ذهنی هرگز گامی به سوی موفقیت بر نخواهید داشت. کار هوشمندانه در کمترین زمان می تواند شما را به موفقیت برساند. البته نباید از نظم و دقت در کار غافل بود، همان راهی که به شما در دست یابی به نظم ذهنی کمک خواهد کرد.

ما چگونه توانستیم روشی جدید از تفکر را ارائه دهیم؟
ما چگونه توانستیم روشی جدید از تفکر را ارائه دهیم؟

ما چگونه توانستیم روشی جدید از تفکر را ارائه دهیم؟

به دلیل آنکه مشاوران املاکی که به شیوه سنتی به کسب و کار می پرداختند توان مرتفع ساختن نیازهای جامعه امروزی را نداشتند؛ بر آن شدیم که شیوه جدیدی از مشاوره املاک را ارئه دهیم. یکی از راه هایی که در این زمینه در نظر گرفتیم استفاده از شیوه مهندسی معکوس است. با خود عهد کردیم هر چه را در این زمینه آموختیم به صورت آموزشی در اختیار مشاوران جویای کار قرار دهیم تا این چنین گامی موثر در راستای آموزش مشاور املاک قرار دهیم. استفاده از شیوه مهندسی معکوس تنها در صنایع و تکنولوژی کاربرد ندارد بلکه می تواند به صورت گسترده به در همه ابعاد مورد استفاده قرار گیرد.

دانایی چگونه به مشاوران املاک کمک می کند؟

باید این نکته را متذکر شویم که دانایی صرفا دانستن نکات کوچکی بیشتر از دیگران نیست. دانایی به معنای تصمیم گرفتن در لحظه است. البته دانایی رابطه مستقیمی با تجربه دارد و می تواند عاملی نشات گرفته از آن باشد.

این موضوع را مشاوران املاک با تجربه ای که خریداران را برای عقد قرارداد آماده کرده اند، می توانند تایید کنند. مشاوران حرفه ای خوب در لحظه بهترین تصمیم را برای ترغیب خریدار می گیرند و این گونه است که یک مشاور املاک فردی دانا شناخته می شود. دانایی او با تکیه بر تجربه و تخصص او است.

می دانیم که جلب رضایت یک مالک برای فروش ساختمانش تا چه اندازه نفس گیر و سخت است. تاثیرگذاری روی ذهن افراد در لحظات مشخص می شود. تاثیر مستقیمی که باید بر ذهن دیگران بگذارید دقیقا همان چیزی است که شما را به عنوان یک فرد دانا معرفی می کند. هر گاه خریدار به دانایی شما اعتماد کند شما باید خودتان را یک مشاور املاک خوب بدانید.

مهارت‌های لازم برای یک مشاور املاک حرفه‌ای
مهارت‌های لازم برای یک مشاور املاک حرفه‌ای

با قدرت جذب مغز بیشتر آشنا شوید

به همه مشاوران املاک توصیه می کنیم که در دوره های مشاور املاک حرفه ای املاک پلاس شرکت کنید. مغز انسان نمی تواند با یک بار مرور موضوعی آن را جذب کند، شرکت مداوم در این دوره ها، باعث می شود از میزان قدرت جذب مغز خود مطلع شوید.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که با هر بار دیدن فیلم آموزشی و یا مطالعه کتابی برای چندمین بار، نکته هایی را درآن می یابیم که گویی تا به حال به گوشمان نخورده است. با تکرار موضوعی مشخص می توانیم قدرت جذب مغز یا ذهن خود را افزایش دهیم.

اشتباهات مشاورین املاک که باعث فراری دادن خریداران می شود

با خرید و استفاده از دوره هایی که توسط تیم املاک پلاس تهیه و توزیع شده اند می توانید از اشتباهاتی که باعث فرار کردن خریداران خواهد شد، مطلع شوید.

به طور کلی یک مشاور املاک حرفه ای باید این موضوع را بداند که شخص خریدار از چه خصوصیاتی برخوردار است. آگاهی از خصوصیات او موجب خواهد شد رفتار خود را به گونه ای تنظیم کنند که اگر معامله ای هم صورت نگرفت خریدار با لبخند آژانس ما را ترک کند.

مهارت‌های لازم برای یک مشاور املاک
مهارت‌های لازم برای یک مشاور املاک

نتیجه گیری

داشتن ذهن خلاق و تمرکز بر روی مسائل از ضروری ترین ویژگی هایی است که یک مشاور املاک حرفه ای باید رعایت کند. داشتن نظم و رعایت قوانین باعث می شود تا از حواشی و مسائلی که هیچ کمکی به کسب و کار ما نمی کند دور شویم. توصیه مجله املاک پلاس این است که همیشه آرامش ذهنی خود را در اولویت قرار دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *