طراحی سایت و مدیریت وب سایت و مدیریت پیج اینستاگرام خود را به راحتی به ما بسپارید.
0
03136266060

نکته هایی که به سئو محتوای سایت شما کمک می کند

نکته هایی که به سئو محتوای سایت شما کمک می کند تا سایتی با محتوای استاندارد داشته باشید را در یادداشت امروز مجله املاک پلاس بخوانید. هدف اصلی مجله املاک پلاس افزایش سطح دانش تولید محتوای ارزش مند برای مخاطب است. موتورهای جست و جوگر هیچ اهمیتی به ارزش معنوی متن شما نمی دهند و الگوریتم آنها به گونه ای طراحی شده است که یادداشت های خوانا و قابل پیگیری را شناسایی می کنند. قبل از آنکه بخواهیم به این نکات اشاره کنیم لازم می دانیم، به وجه عملیاتی آن اشاره ای داشته باشیم. یک محتوا با سئوی خوب برای مدت زیادی در فضای مجازی از سوی موتور های جست و جوگر ایندکس می شود. این وجه از عملیات شناسایی در واقع شناسنامه ای است که شما برای یادداشت خود طراحی کرده اید. این شناسنامه چیزی جز رعایت الگوریتم های سئوی محتوا نیست. به شما پیشنهاد می کنیم این یادداشت را تا انتها مطالعه کنید تا با قوانین ابتدایی برای تولید محتوای مناسب آشنا شوید.

پیش از انجام هر کاری درمورد کلمه کلیدی محتوا تحقیق کنید
پیش از انجام هر کاری درمورد کلمه کلیدی محتوا تحقیق کنید

پیش از انجام هر کاری درمورد کلمه کلیدی محتوا تحقیق کنید

پیش از شروع به نوشتن باید در مورد کلمه کلیدی تحقیق کنید. اولین گام برای افزایش رتبه سئوی سایت این است که بدانید خواننده از کدام کلمات کلیدی بیشتر برای دستیابی به هدف خود استفاده می کند. کلمات کلیدی که به دست می آورید دقیقا همان موضوعاتی هستند که باید راجع به آنها بنویسید.
بعد از اتمام تحقیقات در مورد کلمه کلیدی نوبت آن است که بنویسید. حال شما را دعوت می کنیم که این یادداشت را دنبال کنید تا با نکاتی آشنا شوید که در نوشتن محتوای مناسب برای سئو به شما کمک می کند.
نکاتی که باید در هنگام نوشتن یک پست رعایت کنید
ویژگی اصلی یک یادداشت این است که وبلاگ شما باید دارای محتوایی باشد که طبق الگوریتم های سئو تدوین شده است. متاسفانه عادت بسیاری از وبلاگ نویسان آن است که هرچه در ابتدا به ذهنشان می آید در مورد موضوع مشخص شده تایپ می کنند. اگرچه این روش برای وبلاگ نویسان حرفه ای بسیار لذت بخش است، اما همیشه این روش نمی تواند محتوایی مرتبط با موضوع تولید کند.
فکر کردن در مورد موضوعات مختلف را یاد بگیرید
پیش از آنکه موضوعی را به رشته تحریر در آورید درباره پیامی که به مخاطب انتقال می دهد، فکر کنید. اول از همه چرایی یک موضوع مشخص شده را بیابید. این مسئله به این معنا است که باید مشخص کنید چرا مخاطب باید مطلب شما را مطالعه کند؟ در مرحله بعد باید هدف از یادداشتی که ارائه می شود مشخص کنید؛ در واقع باید تعیین کنید که خواننده در انتها قرار است چه نتیجه ای بگیرد؟ قبل از آنکه شروع به نوشتن کنید پاسخی برای سوالات مطرح شده بیابید و در صورت عدم آگاهی از دیگران مشورت بگیرید و هرگز به تخیل خود اتکا نداشته باشید.

ساختار یادداشت خود را مشخص کنید

برای آنکه یادداشت شما دارای ساختاری مشخص باشد از قواعدی باید پیروی کنید که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.
برای مطلب خود از شیوه نامه سه گانه: مقدمه، محتوای اصلی و نتیجه گیری استفاده کنید. با رعایت این اصول قبل از آنکه یادداشت شما محتوایی سئو محور شناخته شود، اصولی و استاندارد شناخته می شود.

تیتر و سوتیتر مناسب انتخاب کنید
تیتر و سوتیتر مناسب انتخاب کنید

تیتر و سوتیتر مناسب انتخاب کنید

مسئله اصلی این است که وبلاگ نویسان اهمیت استفاده از پاراگراف ها را نمی دانند. سعی نکنید جملات را مانند قطار پشت سر هم ردیف کنید. خود را جای خواننده قرار دهید. قطعا نوشته ای که تو در تو باشد یا پاراگراف های آن از یکدیگر منفک نشده است را دوست نخواهید داشت. همچنین، پاراگراف هایی که در ادامه یادداشت شما مطرح می شود نیزهمین وضعیت را از دیدگاه خواننده خواهند داشت. حال باید از خود سوال کنید که هدف از تقسیم بندی پاراگراف ها چیست؟
همچنین استفاده از تیترهای مناسب که موضوع مربوطه را در خود داشته باشد می تواند موجب افزایش جذابیت یک متن شود. کاربرد تیتر علاوه بر قلابی که در متن ایجاد می کند، پلی است برای رسیدن به مقصد یادداشت. انتخاب تیتر مناسب برای هر متن مهارتی است که تنها با مطالعه و استمرار در شغل وبلاگ نویسی اتفاق می افتد.
توصیه مجله املاک پلاس برای افزایش سئوی محتوای وبلاگ شما این است که قسمتی یا همه کلمه کلیدی را در تیتر و عناوین اصلی هر پاراگراف تکرار کنید. این کار باعث می شود تا موتورهای جست و جو گر با سرعت بیشتری متن شما را کشف کنند.

از کلمات قراردادی استفاده کنید

از کلمات قراردادی استفاده کنید

استفاده از کلمات قراردادی در متن مانند: “اول از همه”، “ثانیا”، “در ابتدا” و… می توانند مَطلع خوبی در متن ایجاد کند. در واقع باید استفاده درست از کلمات در سایت خود را یاد بگیرید. توصیه می شود برای افزایش مهارت در این زمینه جدول حل کنید و میزان مطالعه تان را در طول روز افزایش دهید.

نتیجه گیری

در این یادداشت با نکته هایی که به سئو محتوای سایت شما کمک می کند آشنا شدید. طبیعتا این نکات همه آنچه که یک وبلاگ نویس حرفه ای باید بیاموزد را شامل نمی شود اما برای آنکه شما را با قوانین وبلاگ نویسی آشنا کند خوب است. اگر به صورت حرفه ای نیازمند مشاوره در این زمینه هستید می توانید با تیم تولید محتوای املاک پلاس تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *