طراحی سایت و مدیریت وب سایت و مدیریت پیج اینستاگرام خود را به راحتی به ما بسپارید.
0
03136266060

چگونه در اینستاگرام استوری مفید قرار دهیم

چگونه استوری پر بازدید در اینستاگرام منتشر کنیم؟ سوالی است که شاید شما نیز از خود پرسیده باشید، لذا در این یادداشت مجله املاک پلاس جوابی جامع و کاربردی به آن خواهد داد؛ پیشنهاد می دهیم این یادداشت را تا انتها مطالعه کنید.

سه گام راهبردی تا استوری پربازدید

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چگونه می توان از استوری در اینستاگرام کسب درآمد کرد؟ ما در این یادداشت سه اقدام را قدم به قدم تعریف می کنیم تا بتوان به این پرسش بهترین پاسخ را داد.

چگونه در اینستاگرام استوری مفید قرار دهیم
چگونه در اینستاگرام استوری مفید قرار دهیم

قدم اول

برای درج پست در اینستاگرام پیشنهاد می شود استوری هایی که تایمر دار هستند را منتشر کنید و در ادامه  مشخص نمایید که چه زمان قرار است محصول مرتبط با آن پست را به نمایش بگذارید. این ترفند به طور ناخواسته در بیننده هیجان ایجاد می کند و باعث می شود تا بازدید بالاتری نسبت به قرار دادن یک پست به صورت عادی داشته باشید. پس می توان از استوری برای افزایش بازدید و ایجاد هیجان در میان فالورها استفاده کرد.

قدم دوم

هنگامی که اقدام به انتشار پست کردید، همان پست را استوری کنید. خیلی از کاربران هستند که پیج فالو اینستاگرامی آنها از تعداد بالایی برخوردار است و به همین خاطر پست انتشار یافته شما در میان انبوهی از پست های دیگر گم می شود. با قرار دادن استوری پست مربوطه، شما می توانید برای محصول خود به طور آگاهانه بهترین تبلیغ را داشته باشید.

قدم سوم
قدم سوم

قدم سوم

برای هر پست، از استوری نظر سنجی استفاده کنید. بدین صورت که نظرسنجی بگذارید که پست دیروز چطور بود و از فالورها بخواهید که به شما بگویند از چه پست هایی بیشتر لذت می برند.

روش های بالا کمک می نماید که تعامل شما با کاربران بالا برود و در نتیجه شانس ورود به محیط اکسپلور اینستاگرام را پیدا کنید.

چند روش بازاری برای کسب درآمد از اینستاگرام

مسئله اصلی که بر سر الگوریتم اینستاگرام مطرح می شود ، موضوع کسب و کارهایی است که فعالیت خودشان را در پیج اینستاگرام آغاز و دنبال می کنند. این موضوع بسیار دارای اهمیت است. چرا که آنها می خواهند در فیلد اینستاگرام به هر طریقی بهتر و بیشتر دیده شوند.

چنین مسئله ای همانند فعالیت در فیس بوک است. در این محیط محتواهایی که به شما نمایش داده می شود همان محتوایی است که فیس بوک حدس می زند که شاید شما بیشتر به آن علاقه مند باشید.

مخاطبان با استفاده از روش های متعدد قراردادن استوری در اینستاگرام، می توانند محتوای خودشان را برای کاربران به نمایش بگذارند و به دنبال آن اگر فقط ۱۰ درصد از دنبال کننده های شما استوری شما را باز نشر نمایند، از شانس بیشتری برای دیده شدن برخوردار خواهید شد. همواره در اینستاگرام باید مرتب نسبت به بروزرسانی استوری های خود در تلاش باشید. تا بتوانید جزو نفرات اول صفحه اکسپلور باقی بمانید. از سوی دیگر توجه داشته باشید الگوریتم اینستاگرام به گونه ای طراحی شده است که برای پست های کاربران فعال ارزش قائل بوده و پست های آن ها را بیشتر از پست های دیگر کاربران باز نشر می کند. در ادامه توجه به این نکته هم بسیار دارای اهمیت است که هیچ وقت بدون برنامه ریزی پیشین و تنها از روی تکرار و عادت، پست جدیدی را انتشار ندهید. انتشار محتوای نامرتبط یکی از دلایلی است که می تواند موجب ترک فالوور ها از پیج اینستاگرام شخص شود. شما باید با انتشار پست و استوری در اینستاگرام هر روز بیشتر از روز قبل به جلب رضایت فالورها فکر کنید. رعایت همه این نکات می تواند شرایط را برای داشتن یک کسب و کار خوبی در محیط اینستاگرام برای شما به وجود آورد. شما می توانید در هر کسب و کاری فعالیت نمایید اما، رعایت پروتکل هایی که باعث می شود تا در اینستاگرام دیده شوید بسیار حائز اهمیت است.

چگونه می توان از استوری دیگران استفاده کرد؟
چگونه می توان از استوری دیگران استفاده کرد؟

چگونه می توان از استوری دیگران استفاده کرد؟

سوالی است که بسیاری از کاربران اینستاگرام از دیگران می پرسند. چندین راه برای رسیدن به این هدف وجود دارد. یکی از این روش‌ها تگ کردن است. اگر فردی شما را در استوری خود تگ کرده باشد برای شما در دایرکت اینستاگرام پیامی فرستاده می‌شود که می‌توانید توسط آن، استوری او را در استوری خود قرار دهید. ولی اگر فرد شما را تگ نکرده باشد و بخواهید از استوری او استفاده کنید، با استفاده از کپی لینک می توانید این کار را انجام دهید.

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما نقش ببندد.

چرا من نمی توانم استوری بگذارم؟

برخی از مشترکان اینستاگرام با این مشکل مواجه می شوند که امکان انتشار استوری را ندارند، چندین دلیل ممکن است وجود داشته باشد. که این دلایل را در ادامه بیان می کنیم.

اول ممکن است اینستاگرام شما قدیمی باشد پس باید آن را به روز رسانی کنید.

ممکن است از طرف اینستاگرام بلاک شده باشید که این موضوع را در یادداشتی دیگر به طور مشروح بررسی می کنیم، اما مختصر آنکه می توانید از قسمت Help اینستاگرام کمک بگیرید.

تمایل ندارم استوری و لایوهام رو با همه فالورها ببینند؟

 نام کسانی را که نمی‌خواهید استوری و لایوهای شما را ببینند، از بخش تنظیمات استوری اینستا در قسمت hide story from وارد کنید.

نتیجه گیری

چگونه در اینستاگرام استوری پر بازدید بگذاریم؟ امیدواریم این یادداشت باعث شده باشد تا شما به این نتیجه برسید که انتشار استوری در اینستاگرام یک وسیله برای افزایش بازدید و بازدهی محصول است و نه صرفا راهی برای افزایش فالوور. اساسا اشخاص برای تماشای استوری های شخص او را دنبال نمی کنند و تمایل به تماشای پست های او دارند. این پرسش که چگونه در اینستاگرام استوری پربازدید بگذاریم؟ تنها یک جواب دارد و آن هم: میزان جذابیتی است که پست ها و نگاه شما به استفاده ابزاری یا هنری از اینستاگرام دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *