بازار مسکن

پیش‌ فروش آپارتمان در اصفهان 1400

پیش‌ فروش آپارتمان در اصفهان نیز مانند دیگر مناطق کشور به یکی از موضوعات مورد علاقه مردم تبدیل شده است. از آنجایی که قیمت مسکن بسیار بالا رفته است، پیش فروش به عنوان یکی از راه های خانه دار شدن مطرح شده است. مسئله گرانی، مردم را از خانه هایی که آماده هستند دور کرده است و آنان به خانه های در حال ساخت روی آورده اند.

از این رو، خرید و فروش خانه های در حال ساخت در بازار املاک افزایش یافته است. پیش خرید این خانه ها، به یکی از شرایطی بدل شده است که، افراد را به سود بسیار زیادی خواهد رساند.

پیش فروش آپارتمان در اصفهان 1400

پیش فروش آپارتمان در اصفهان در سال 1400 همزمان با کاهش قدرت خرید مردم به یک پدیده رایج تبدیل شده و بسیاری از افراد روی نتیجه بخش بودن آن حساب باز می کنند. اصطلاحی در این نوع خرید و فروش وجود دارد به نام Presale ، که به افرادی اطلاق می شود که پیش از اتمام خانه و یا حتی پیش از اقدام به ساخت آن را پیش فروش می کنند.

با توجه به آمار و ارقام بازار مسکن اصفهان، به این نکته پی می بریم که این نوع از خرید و فروش خانه در سال های خرید افزایش یافته است. با توجه به این افزایش آمار در سال 1400 متوجه شده ایم که مردم در اصفهان به پیش خرید خانه تمایل بیشتری دارند.

دلایل بسیار زیادی برای بیشتر شدن آمار و ارقام پیش خرید خانه توسط مردم اصفهان در سال 1400 وجود دارد که به آن ها خواهیم پرداخت. دلیل اولی که می توان عنوان کرد این است که خانه نیمه آماده و کامل نشده بی شک ارزان تر از خانه ای است که به اتمام رسیده و در نهایت خرید آن برای مردم آسان تر خواهد بود. شخصی که خانه را پیش خرید کرده است، پس از دریافت خانه، اگر که بازار در همان وضعیت باقی مانده باشد و خانه به اتمام رسیده باشد، شخص می تواند خانه را گران تر فروخته و سود کند.

مطالعه این مقاله   درباره تاثیر برجام بر بازار مسکن چه می دانید؟

پیش فروش خانه در اصفهان با املاک داران

اگر قصد پیش خرید خانه و خرید و فروش آپارتمان در اصفهان را داشتید، مجموعه املاک داران خدماتی را برای شما در نظر گرفته است. اگر برای پیدا کردن خانه هایی که برای پیش فروش گذاشته شده اند نیاز به کمک داشتید و به دنبال طرف دیگر قرارداد بودید مجموعه املاک داران خدماتی را در این مورد ارائه می کند. یکی از مهمترین بخش های پیش فروش خانه، مراحل قانونی آن است.

پیش‌ فروش آپارتمان در اصفهان

اگر قصد خرید خانه را به صورت پیش خرید دارید، باید بدانید که چه مزیت هایی دارد. در ابتدا با تعریف اصطلاح پیش فروش خانه شروع می کنیم. همانطور که پر واضح است، پیش فروش به معنی فروش واحدهای آپارتمانی است که هنوز ساخت آن ها به اتمام نرسیده است. در این نوع خرید خانه، مشتری هزینه ای را پرداخته و آپارتمانی را پیش خرید می کند. این نوع خرید مزیت هایی را همراه با مراحل ساخت آپارتمان و سود حاصل از فروش آن برای شخص خریدار به همراه خواهد داشت.

این نوع از خرید ملک مزایایی دارد که به شرح زیر است:

  • مزیت نخست آن این است که بدون شک قیمت خانه پیش خرید شده از خانه آماده خیلی کمتر است و شخص آسان تر می تواند صاحب خانه شود.
  • در صورتی که مشتری خانه ای را پیش خرید نماید و پس از به اتمام رسیدن خانه آن را بفروشد، به سود خوبی خواهد رسید.
  • قیمتی که شخص برای خانه پیش فروش شده می پردازد به صورت قسطی بوده و امکان دارد تا ماه ها پرداخت آن طول بکشد.
  • طراحی داخلی خانه را می شود با سلیقه و نظر مشتری هماهنگ ساخت و این یکی از مزیت های بسیار خوب پیش خرید خانه است.
  • با پیش خرید خانه، مشتری می تواند شاهد تمامی مراحل ساخت خانه باشد و موردی از او پنهان نماند.
مطالعه این مقاله   نکات مهمی که قبل از خرید خانه باید بدانید

پرداخت قسطی پیش خرید خانه در اصفهان

پیش فروش خانه در کشور ما تقریبا یک دهه است که مطرح شده است. در طی این سال ها افراد زیادی را که می خواهند با بودجه کم خانه دار شوند، اسکان داده اند و این مزیت بزرگی در حوزه پیش فروش خانه است. مواردی چون پرداخت قراردادهای اقساطی و وامها در بحث پیش فروش و کمک های مالی برای پیش فروش از مزیت های آن است.

اقساطی که برای پیش خرید ملک تجاری پرداخته می شود، سنگین تر از پیش فروش واحد آپارتمانی است، چراکه هزینه پیش فروش مغازه بالاتر است.

پیش‌ فروش آپارتمان با وام در اصفهان

در شهر اصفهان تعاونی هایی وجود دارند که ممکن است اعضایشان توانایی کمتری برای پرداخت هزینه داشته باشند. این افراد وامی را برای واحد خود دریافت می کنند، این کار برای سرعت بخشیدن به روند ساخت بسیار موثر است. وام مربوط به واحد از زمان اتمام و تحویل خانه شروع می شود. این وام ها دارای مدت زمان بازپرداخت طولانی مدتی بوده و به همین خاطر برای خریداران جالب توجه هستند، به همین دلیل مشتریان تمایل زیادی به پروژه ها نشان می دهند. این شرایط مشتریان و خریداران را بسیار وسوسه می کنند.

پس از مشخص شدن قیمت تمام شده یک واحد، افراد مبلغی را به عنوان پیش پرداخت، می پردازند. سپس بقیه و یا بخشی از آن را به عنوان وام کم می کنند و بخشی را هم به شکل اقساط پرداخت می شود. این باعث می شود که مشتری با جدیت و اطمینان بیشتری به فکر خرید خانه باشد و در نهایت اقدام نماید.

مطالعه این مقاله   وضعیت بازار مسکن در آبان 1400

سخن پایانی

پروژه های پیش فروشی که دارای وام هستند، برای خریدارانی که درآمد اولیه ای بین 100 تا 150 میلیون تومان دارند مناسب است. در این باره می توانید با فردی که با امور بانکی آشنایی دارد مشورت نمایید که آیا با این مقدار از سود و زمان در نظر گرفته شده برای بازپرداخت وام، دیگر وام ارزش گرفتن دارد؟

خرید واحدهای آپارتمانی در یک مجتمع، چه مسکونی و چه تجاری این روزها خیلی رایج است.البته بیشتر این املاک به صورت پیش فروش معامله می شوند. اگر اطلاعات بیشتری درباره پیش فروش خانه نیاز داشتید می توانید در سایت املاک داران با همکاران ما ارتباط داشته باشید. همچنین در بحث پیش فروش خدمات حقوقی و تنظیم قرارداد مجموعه املاک داران خدمات بسیاری را ارائه می کند. اگر به دنبال طرف دیگر قرارداد نیز هستید، مجموعه املاک داران در این زمینه هم به شما کمک می کند. مشارکت در ساخت، مشاوره حقوقی املاک، ثبت ملک و غیره از دیگر خدماتی است که مجموعه ما به شما مشتریان ارائه می دهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا