در حال بارگذاری...

تا حالا صندلی بازی کردی؟

تا حالا صندلی بازی کردی؟ آیا صندلی بازی ژاپنی ها را دیده اید؟ در این پادکست به شما درباره نحوه این بازی در ژاپن خواهیم گفت. بدون شک بازی هایی که در مهد کودک ها و مدارس انجام می شوند جنبه آموزشی بسیاری دارند و در بزرگسالی تاثیرات خود را نشان خواهند داد.

در این پادکست اهمیت کار تیمی را شاهد خواهید بود، زمانی که یک تیم، هر کدام از افراد آن موفق شوند اما یکی از آنها ناکام بماند، کل تیم ناموفق می شود. اهمیت کار گروهی در کسب و کارها بسیار زیاد است، به صورتی که اگر افراد تیم به دیگری اهمیتی ندهند، حتی کار خودشان نیز بی نتیجه خواهد ماند.

صندلی بازی در سراسر دنیا توسط کودکان بازی می شود، اما در ژاپن شیوه آن کمی متفاوت است. در بقیه کشورها بازی به این صورت انجام می شود که موسیقی پخش می شود و تا پایان آن افراد باید برای خود جایی پیدا کنند و هرکس نتواند جا برای نشستن بیابد، باخته و می سوزد.

در ژاپن بازی صندلی بازی متفاوت بوده و به این صورت انجام می شود که بقیه افراد در بازی باید برای آن کسی که جایی برای نشستن پیدا نکرده جا باز کنند تا بتواند بنشیند. همین قانون در بازی باعث می شود که بچه ها روحیه همکاری و کار تیمی را درک کنند.

نتیجه صندلی بازی ژاپنی ها این است که در کسب و کارها تا چه اندازه تیم سازی و کار گروهی اهمیت دارد و باید بدان توجه نمود. این فرهنگ کار گروهی را ژاپنی ها در سن کودکی در بین بچه هایشان ایجاد می کنند و به آنها آموزش می دهند.

یکی از دلایل عمده در ناموفق بودن بعضی از کسب و کارها همین وجود نداشتن روحیه همکاری و کار تیمی است. در پادکست صندلی بازی تاثیر کار گروهی و نحوه آموزش آن را در کشور ژاپن برای شما گفته ایم. یکی از مشاغلی که در آن کار تیمی اهمیت بسیار زیادی دارد، کسب و کار مشاوره املاک است.

مشاورین املاک می توانند با بالا بردن روحیه و اهمیت کار تیمی در کسب و کار خودشان، میزان هماهنگی را بالا برده و فروش بهتری داشته باشند.

مجموعه املاک داران علاوه بر فعالیت در حوزه آموزش مشاوره املاک، خدمات متعددی نیز ارائه می کند که شامل مشاوره حقوقی املاک تلفنی، تهاتر ملک، خرید آپارتمان در اصفهان، سفارش خرید ملک در اصفهان، خرید زمین و خانه کلنگی در اصفهان، خرید ملک اصفهان، مشارکت در ساخت و اجاره روزانه باغ و ویلا در اصفهان، رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان، رهن و اجاره خانه ویلایی در اصفهان  و غیره می شوند.