مشاورین املاک

نقش کَفلَمِه در خوش اخلاقی مشاوران املاک

چقدر خوش اخلاق هستید؟ آیا می دانید که خوش اخلاقی شما چقدر برای مشتری مهم است؟ اگر با مشتری خود با روی باز و گشاده برخورد کنید چقدر بر میزان فروش شما و نوشتن قراردادهای جدید تاثیر خواهد گذاشت؟ این سوالات و صدها سوال دیگر باعث شده است تا دست به نوشتن این نوشتار از سری مقالات رازهای موفقیت مشاورن املاک بزنیم تا شما مشاورین املاک را با راه های خوش اخلاق بودن با مشتری و تاثیرات مثبت آن آشنا نماییم. در ادامه با مقالات ما در سایت املاک داران همراه باشید و با یکی از راه های کسب رضایت مشتری و نقش کَفلَمِه در خوش اخلاقی مشاوران املاک آشنا شوید.

چه چیزهایی باعث داشتن اخلاق خوب می شود

خوش اخلاقی یک هنر است. چرا؟ چون انسان خوش اخلاق در هر شرایطی با مهربانی و گشاده رویی با مردم برخورد می کند و در هر صورت سعی می کند با روی باز با دیگران رو به رو شود. اگر شما نیز جزء این دسته از افراد هستید و همیشه حسن خلق دارید و نمی گذارید مسائل و مشکلات تاثیر چندانی بر صورت و ظاهر شما بگذارد که، از نعمت بزرگی برخوردار هستید ولی اگر بعضا زود از کوره در می روید یا آن قدر گرفتاری های روزگار درگیرتان کرده که کم کم دیگر حتی خنده عادی نیز بر لب ندارید، توصیه می کنیم ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

لبخند زدن مشاورین املاک
لبخند زدن مشاورین املاک

لبخند زدن

سعی کنید به دیگران لبخند بزنید. لبخند شما انرژی مثبتی را هم به سمت اطرافیان و هم به طرف کائنات پرتاب می کند و همانطور که می دانید نتیجه و بازخورد عمل خوب، حتما خوب است و عمل بد نتیجه بدی را به همراه دارد. زمانی که لبخند می زنید ناآگاهانه انرژی مثبتی را به محیط اطرافتان می فرستید که مطمئنا بر مشتری نیز برخورد خواهد داشت. پس چگونگی رفتار مشاوران املاک حرفه ای با مشتری در این صورت روشن تر می شود.

با دیگران راحت و ساده و مهربان صحبت کنید

لطفا از بیان سخنان ناامیدکننده، بررسی مسایل سیاسی ناراحت کننده، اوضاع آشفته اقتصادی و مسائلی از این دست دوری کنید. اگر در جمعی هستید که دیگران انرژی منفی می پراکنند و فقط از یاس و ناامیدی حرف می زنند، بهترین راه ترک آن محل است. مهربان باشید، آرام و متین صحبت کنید و از تمام انرژی درونتان برای صحبت کردن با مشتری استفاده نمایید.

مطالعه این مقاله   چرا برند و اسم مشاور املاک نقش مهمی در افزایش درآمد دارد؟
رقایت در بین مشاورین املاک هر منطقه
رقایت در بین مشاورین املاک هر منطقه

رقابت کنید اما رقیب نباشید

تحرکات همکاران را تحت نظر بگیرید اما دید تقلب، تقلید و انتقام نداشته باشید. رقابت سالم روح انسان را شاد می کند. از نقاط قوت همکاران درس بگیرید و سعی کنید اشتباهات آن ها را تکرار نکنید. به این صورت همیشه دید مثبتی به رقبای خود دارید و موجبات ناراحتی و بداخلاقی خود را فراهم نمی کنید.

دوستی مهربان و قابل اعتماد باشید

برای مشتری خود دوست مهربان و قابل اعتمادی باشید. در کنار او حرکت کنید، نه جلوتر از او و نه مقابل او. این کار شما حس اعتماد را به او می دهد. در جواب مهربانی شما، اعتماد مشتری شما را به وجد می آورد و تاثیری بسیار عالی بر خلق و خوی شما دارد.

لطفا قاضی نباشید

از قضاوت در مورد دیگران پرهیز کنید و هر زمانی لازم دیدید باید کسی را تحلیل کنید لحظه ای با کفش های او راه بروید، اگر موقعیت او را درک نکردید آنگاه به قضاوت بپردازید. قضاوت دیگران انسان را بی رحمانه به شخصیتی منفی تبدیل می کند.

از دکوراسیون کمک بگیرید

دکوراسیون و تعویض آن می تواند در بهبود روحیه به شما کمک کند. استفاده از گل های طبیعی، مواد خوشبو کننده و نورپردازی می تواند به بهبود دکور دفتر مشاور املاک شما کمک کند. پس بهتر است تاثیر دکوراسیون در موفقیت مشاورین املاک را بشناسید.

معجزه کنید

آیا تا به حال معجزه مثبت اندیشی و امید را در بیماران ثعب العلاج دیده اید؟ شما هم می توانید معجزه کنید، خوب فکر کنید، به مسائل مثبت بیاندیشید و آن را به دیگران القا کنید.

مطالعه این مقاله   تاریخچه صنعت املاک و مستغلات و مشاوره املاک

ارتباط با خدا

ارتباط با خدا حتی در حد چند کلمه به انسان آرامش می دهد. در روز دقایقی را به حرف زدن با خدا اختصاص داده از محیط های معنوی که به شما آرامش بیشتری می دهند استفاده نمایید.

به پزشکتان مراجعه کنید

حتی اگر به ظاهر بیمار نیستید، به صورت دوره ای( شش ماهه یا یکساله) به پزشک خود مراجعه کرده و از انجام آزمایشات دوره ای و تشخیص بیماری قبل از مزمن شدن آن جلوگیری نمایید.

غذاهای خوب و مفید مصرف کنید

از پزشکی شنیدم که زوجی به علت دعواهای مکرری که  داشتند به او مراجعه کرده بودند. زمانی که پزشک لیست و برنامه غذایی آن ها را بررسی کرده بود متوجه شده بود که آن ها از مقدار ادویه و فلفل زیادی در رژیم غذایی خود استفاده می کنند. بعد از اصلاح رژیم غذایی، آن زوج دوباره به زندگی عادی خود بازگشتند. پس غذاهای مفید مصرف کنید و به اندازه از هر کدام از مواد غذایی استفاده نمایید. برای استفاده درست از کربوهیدرات ها(قندها) و جلوگیری از بدخلقی ناشی از کاهش سطح قند خون از قندهای طبیعی مثل میوه ها، کشمش، خرما و عسل استفاده نمایید.

ورزش

مشاورین املاک هم باید ورزش کنند
مشاورین املاک هم باید ورزش کنند

لطفا ورزش کنید و اگر اضافه وزن دارید با مشاور تغذیه مشورت کرده و حتما وزن خود را به حد ایده آل برسانید. اضافه وزن نشاط و شادابی را از شما می گیرد و کسالت به بار می آورد. همچنین ورزش کردن نیز باعث شادابی شما می شود. پس از همکاری رژیم غذایی و ورزش غافل نشوید.

بیماری های جسمانی مزمن خود را درمان کنید

اگر دچار بیماری های مزمنی چون افزایش قند خون، افزایش فشار خون، ناراحتی های کلیوی، قلبی و گوارشی هستید در اولین فرصت و در کنار داروهای شیمیایی که مصرف می کنید حتما به یک متخصص طب سنتی مراجعه کرده و از دارو های مکمل نیز استفاده نمایید.اگر از ابتدای مقاله تاکنون این سوال برای شما پیش آمده است که نقش کَفلَمِه در خوش اخلاقی مشاوران املاکچیست، در ادامه با ما همراه باشید.

مطالعه این مقاله   فرهنگ سازمانی مشاور املاک چه تاثیری در پیشرفت و رشد آژانس ما دارد؟

کفلمه چیست

کفلمه در لغت به معنی چیزی را در دست نهادن و خرد کردن و به دهان ریختن است. کفلمه کردن نیز به معنای داروی خشک کوبیده را با کف دست به دهان ریختن و بلعیدن است.

چرا کفلمه مهم است

شاید شما مشاور املاک محترم، از مشکلات گوارشی رنج می برید و یا خواب آلوده و بی حال هستید. چرا انتظار دارید زمانی که درد می کشید یا بی حوصله و خواب آلوده اید، مشتری با شما احساس راحتی داشته باشد و شما بتوانید خوب به او مشاوره بدهید. درست است که از داروهای شیمیایی استفاده می کنید و یا حتی علت بیماری خود را نمی دانید اما لازم است ادامه مطلب را بخوانید.

داروهای خاصی در طب سنتی وجود دارند که باید به صورت پودر شده و به اندازه کم آن ها را در کف دست ریخته و به صورت خشک به دهان بپاشی و پس از آن آب میل نفرمایید. از انواع این داروها می توان به قوّتو، پودر زیره، مخلوط خاکشیر بوداده و نبات آسیاب شده، زنیان پرورده و … اشاره کرد. این داروها هر کدام در درمان بیماری خاصی کاربرد دارد که به تشخیص متخصص طب سنتی برای درمان رطوبت بالا و بی حالی شما یا درد ناحیه معده و نفخ تجویز می شود.

درمان های طب سنتی به عنوان مکمل در کنار داروهای شیمیایی به شما کمک می کند تا از شر بیماری های مزمن گوارشی که مدت ها است گرفتار آن هستید و به همین دلیل نمی توانید با مشتری خود خیلی خوش خلق و مهربان باشید، رها شوید.

در این نوشتار سعی کردیم که مشاورین املاک را با روش های خوش اخلاقی و جذب مشتری آگاه نماییم. لذا می توانیم با روش های افزایش مشتری مشاوران املاک آشنا شویم.

مشاهده بیشتر

تحریریه املاک داران 3

ما در تیم تولید محتوای املاک داران در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه مشاورین املاک، مسائل حقوقی و سرمایه گذاری در بازار مسکن را برای شما فراهم کنیم.

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا