مجله ویدیوئی

خانه اکازیون یعنی چی ؟ از بهترین تابرترین انتخاب برای شما

واژه اکازیون یا همان اکیژن به معنای یک فرصت مناسب است. اما بیشتر افراد این اصطلاح را برای خانه بکار می برند. مشاورین املاک به فرصت های ویژه خرید اوکازیون می گویند و همچنین اگر خانه ای دارای بنای خاص و لاکچری باشد در نظر آن ها همان مورد اوکازیون است. بنا به تفکری که شخص دارد و سلیقه ای که طی سالیان بدست آمده انسان می تواند درمورد جایی که زندگی می کند اظهار نظر کند و این اظهار نظر از هر انتخابی که تا به آن لحظه در زندگی داشته متفاوت است .

اساسا خانه شخصیت بیرونی افراد نسبت به کسانی است که به ملاقات او می آیند . البته اشتباه نشود هر خانه ای نشان دهنده شخصیت میزبان نیست . بلکه خانه های بسیار محقر و بسیار وسیع از نظر روانشناسی نمی توانند بیانگر چیزی باشند . اما در زمینه روانشناسی خانه ها باید به این نکته اشاره کنیم که خانه ها جدای از رنگ ها و طرح های به کار رفته در ساختمان شان ایدئولوژی میزبان را بازتاب می دهند . به عنوان مثال اگر وارد خانه ای شوید که در و دیوار آن پر از عکس افراد مشهور است و آینه تنها در سرویس بهداشتی آن وجود دارد می توان آن میزبان را یک فرد درونگرا شناخت چرا که تنهایی اش را میان عکس ها و یادبود ها تقسیم کرده است .

مطالعه این مقاله   خیار مجلس چگونه قرارداد را فسخ می کند؟

خانه اکازیون به خانه ای گفته می شود که در آن میزبان احساس امنیت خاطر کند و میهمان هم به طبع این احساس را داشته باشد .

بعضی از افراد تصور می‌کنند که اصطلاح اُکازیون فقط برای قیمت به کار می‌رود درصورتی که از نظر مشاوران املاک حرفه ای اُکازیون بودن ملک شامل گزینه های متعددی می‌شود که در این کلیپ به بیان موارد آن ها خواهیم پرداخت.

به نظر شما خانه اُکازیون یعنی چی؟ برای ما حتما کامنت کنید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

تحریریه املاک داران 3

ما در تیم تولید محتوای املاک داران در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه مشاورین املاک، مسائل حقوقی و سرمایه گذاری در بازار مسکن را برای شما فراهم کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا