بازار مسکن

نکات مهمی که باید در هنگام ثبت اگهی ملک رعایت کنید

در این یادداشت مجله املاک داران شمارا با نکاتی آشنا می کند که شاید اگر مدتی به آن فکر کنید خود نیز به اهمیت آنها پی ببرید اما شکل و ساختار آکادمیک و قانون مندی در آن می تواند  برگ برنده شما در رقابت با دیگران باشد. این نکته را در نظر داشته باشید که آگهی به تنهایی نمی تواند برگ برنده شما باشد بلکه خلقیات آگهی دهنده در برخورد با خریدار و مشتری جذب کننده است.

آگهی و تبلیغات یکی از علوم پژوهشی در جامعه است. برای آنکه جامعه را بهتر بشناسیم و بتوانیم بهترین آگهی مورد نیاز آن جامعه را منتشر کنیم باید یک سلسله مراتب اخلاقی، قانونی، اجتماعی و … را رعایت کنیم. در این یادداشت، املاک داران شما خوانندگان عزیز را برای هرچه بهتر آگهی کردن ملک شخصی خود راهنمایی می کند.

نکات مهمی که باید در هنگام ثبت اگهی ملک رعایت کنید
نکات مهمی که باید در هنگام ثبت اگهی ملک رعایت کنید

آگهی اینترنتی و ویژگی های آن

توجه به این مورد بسیار حائز اهمیت است که همواره به روز باشید و یک قدم از ارتباطات و تکنولوژی موجود در جامعه جلوتر باشید. به این صورت که همواره از علوم ارتباطی جهان استفاده کنید و حتی از برنامه هایی استفاده کنید که در جغرافیای شما رایج نیست. با توجه به عدم محدودیت در این رسانه بهتر است از همه المان های موجود در آن بهره برداری کنید. به این صورت که مدیا، رسانه اجتماعی، در جمیع جهات مورد توجه قرار بگیرد. از ساخت کلیپ تصویری برای ملک خود تا تولید محتوا به صورت یادداشت و مقاله در رابطه با املاک و مستغلات حوزه فعالیتی خود را گسترش دهید. به عنوان مثال برای نشر آگهی اینترنتی ملک خود این گونه رفتار کنید:

  • ابتدا خانه تان را مانند کسی که تازه ساکن آنجا شده تمیز وبازسازی کنید. در واقع ممکن است ملک شما برایتان تکراری شده باشد و یا به هردلیل دیگری قصد فروش آن را داشته باشید، باید خود را جای خریدار بگذارید. چه چیز هایی به چشم می آیند، سعی کنید بیشتر به آنها توجه کنید تا گیرایی و جذابیت آن برای خریدار بیشتر شود.
  • برای آنکه تمام قسمت های ملک خود را در معرض خریدار و کسی که از خانه شما بازدید می کند قرار دهید، بهتر است نقشه و یا آلبوم عکسی از آن تهیه کنید.
  • عکس هایی را در فضای مجازی منتشر می کنید از نظر هنری و سلیقه ای در نظر بگیرید. به این صورت که بهترین زوایا و بهترین افق را در کادر عکس از منزل شخصی خود برداشت کنید.
  • در عنوان آگهی که منتشر می کنید خلاقیت به خرج دهید. آیا تا به حال به نوشته های بنر موجود در خیابان توجه کرده اید؟ سعی کنید از کلماتی استفاده نمایید که در طول روز بیشتر در جامعه مورد استفاده عموم قرار می گیرند.
مطالعه این مقاله   آینده خرید زمین بهتر است یا ساختمان ؟

راههایی که املاک داران به شما پیشنهاد می دهد علم روز تبلیغات است. البته که قیمت و داشتن معرف در بافت سنتی، انتخاب و مشاوره املاک بسیار تاثیر گذار است، اما امروزه تکنولوژی به بهترین معرف و تبلیغ در جهان تبدیل شده است.

نکات مهمی که باید در هنگام ثبت اگهی ملک رعایت کنید
نکات مهمی که باید در هنگام ثبت اگهی ملک رعایت کنید

راه های ارتباطی

در دسترس بودن همیشگی شما علاوه بر اعتمادی که میان شما و مشتری ملک ایجاد می کند باعث می شود سرعت و کارکرد تبلیغاتی تان افزایش یابد. اهمیت قرار دادن راه های ارتباطی متعدد برای خریدار خانه تان با شما امروزه تبدیل به یک قانون در تبلیغات و آگهی شده است. سعی کنید از همه برنامه های گفت و گوی اجتماعی استفاده کنید و این امکان را برای خریدار قرار دهید که با شما گفت و گو کند. با توجه به این نکته که حرف با نوشته متفاوت است، قطعا برای کسانی که در نوشتن یک پیام راحت تر هستند این فضا را باز بگذارید که با شما در شبکه های اجتماعی گفت و گو کنند. قرار دادن شماره همراه، ایمیل، آدرس سایت و شبکه های اجتماعی از جمله عناصری است که باید در هنگام منتشر کردن آگهی ملک خود قرار دهید.

نتیجه گیری

آگهی یکی از امتیازاتی است که باید برای املاک و مستغلات در نظر گرفته شود. بهتر است با این موضوع کنار بیایید که ممکن است تبلیغات ملکی که از نظر کیفی در کنار دارایی شما بسیار پایین تر است اما در حوزه نشر و آگهی قدرتمند ظاهر شده، می تواند فروش بهتر، سود بیشتر همراه با بازدید افزایش یافته باشد. همچنین برای اطلاعات بیشتر در شبکه های اجتماعی مقاله نقش اینستاگرام در بازاریابی املاک را مطالعه نمایید.

مطالعه این مقاله   وضعیت قیمت خرید و اجاره مسکن در پساکرونا

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا