بازار مسکن

نکات مهمی که خانه اولی ها در سال 1400 باید بدانند

خانه اولی ها باید بدانند چگونه می توان با کمترین ضرر برای ولین بار صاحب پربازده ترین انتخاب و خانه شد . این یادداشت به شما کمک می کند که بدانید چگونه شما می توانید بهترین انتخاب را در انتخاب اول داشته باشید .

خانه و داشتن ملک شخصی یکی  از بزرگترین مواد لازم برای زندگی نه تنها بر روی زمین ، بلکه در هر سیاره دیگری است . همواره اولین اتفاقات هرگز فراموش نمی شوند . اولین باری که خودتان به تنهایی لباس خریدید . اولین باری که به مدرسه رفتید ، اولین باری که عاشق شدید ، اولین پیروزی و اولین زمین خوردن و … اولین ها هرگز فراموش شدنی نیستند . مسلما باید در نظر داشت که اولین خانه ای که خواهید خرید نیز هرگز از خاطرتان فراموش نخواهد شد . املاک داران برای هرچه زیباتر شدن این خطره به شما پیشنهاد می دهد این یادداشت را تا انتها مطالعه کنید .

خانه اول

مسئله خانه دار شدن در جوامع چه در بافت سنتی و چه در بافت مدرن و پیشرفت یافته آن جز لازمات شخصی سازی و استقلال هویتی است . هیچ خانه ای نمی تواند شخصیت شما را دگرگون کند بلکه این شخصیت شما است که خانه تان را نمایان می کند . انتتخاب اول همواره با آزمون خطاهای گوناگون همراه است . باید پذیرفت که هرگز در انتخاب اول به طور  کامل راضی و خرسند نمی شوید .

مطالعه این مقاله   قیمت مسکن در سال ۱۴۰۱ طبق پیش بینی رئیس اتحادیه مشاوران املاک

مهمترین دستاوردی که خرید خانه و یا اجاره خانه به عنوان اولین بار برای شما دارد این است که به شما می آموزد پولتان را چگونه برای خرید یک خانه خرج کنید . به یاد داشته باشید خانه اول ، اولین قدم شما برای رسیدن به خانه دار ، خرید خانه رویاهای تان ، شدن است

از املاک داران مشاوره بگیرید

املاک دار حرفه ای چگونه با مشتری برخورد می کند
املاک دار حرفه ای چگونه با مشتری برخورد می کند

داشتن مشاور در هر زمینه ای می تواند برای شما مفید باشد . یک مشاوره مسیر شما برای رسیدن به اهدافتان را تعیین می کند . به یاد داشته باشید که نظر مشاور هرگز قطعی و دستوری نبوده بلکه او فقط بر اساس تجربیات شخصی خود به شما مشاوره می دهد . در این زمینه ما کارشناسان املاکی که در املاک داران مشغول فعالیت هستند را به شما پیشنهاد می کنیم چرا که دارای تجربه و سواد آکادمیک بالایی در زمینه بازاریابی و توسعه کسب و کار دارند و می توانند بهترین مشاوره را ارائه نمایند .

مذاکره

خانه دار شدن مانند مذاکره بر سر مسئله ای پیچیده است . از مذاکره برای رسیدن به خواسته تان پرهیز نکنید و تا جایی که ممکن است از پذیرفتن هیچ نظری نترسید چرا که همواره گوشه ای از واقعیت را برای شما باز می کند . سعی کنید قوانین مذاکره را خوب یاد بگیرید و بفهمید چگونه می توان با کمترین حرف بیشترین اطلاعات را دریافت کرد .

مطالعه این مقاله   وضعیت بازار مسکن در آبان 1400

ساختمان خانه را از هر جهت بررسی کنید

ساختمانی که برای سکونت انتخاب می کنید قطعا با آنچه در ذهن می پرورانید متفاوت است ؛ اما باید به یاد داشته باشید که شکست در انتخاب اول می تواند شما را از انتخاب های بعدی سرد کند . به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم که سازه ، خاک منطقه ، موقعیت اجتماعی و جغرافیایی و همچنین مهمترین عامل در رفاه شما ، امنیت ، را مورد بررسی قرار دهید .

امنیت دو بُعد درونی و بیرونی دارد . در نظر داشته باشید که بُعد درونی آن به شدت وابسته به معیارهای در دسترس شکل بیرونی است . از نظر روانشناسی کسانی به رفاه کامل می رسند که هنگام قدم گذاشتن در خانه احساس امنیت داشته باشند .

معماری داخلی و بیرونی

فضای بیرونی خانه تان به شما شخصیت اجتماعی و درونی خانه به شما عزت نفس می بخشد . در نظر داشته باشید که ملک شخصی شما ، چهار دیواری و اختیاری نیست ، جهان امروزه از حیطه منیت اجتماعی خارج شده است و به شخصیت فردی رسیده .  شما قبل از ، من ، من ، کردن باید یاد بگیرید چگونه می توانید ، من را مورد پذیرش جامعه قرار دهید . به پیشنهاد املاک داران فکر کنید و معماری داخلی و بیرونی خانه تان را با توجه به سائقه های هنری و اخلاقی خود انتخاب کنید . حتی اگر کلیت نمای ساختمان مورد پسندتان بود اما با جزئیاتی مانند ، رنگ ، شکل دیوار کشی ها و همچنین طراحی شماتیک مسئله داشتید سعی کنید نمونه ها را به ذهن خود نزدیک کنید .

مطالعه این مقاله   دریافت وام مسکن بانک ملی

نکاتی که باید در نظر داشته باشید

املاک دار حرفه ای چگونه با مشتری برخورد می کند
املاک دار حرفه ای چگونه با مشتری برخورد می کند

موقع خرید خانه لطفا خانه را از نظر توان تحمل در برابر بلایای طبیعی مانند : سیل ، زلزله و طوفان بررسی کنید . همچنین مطمئن شوید که ساختمان از نظر عایق بندی ، قدمت ساخت ، کیفیتد مصالح و تاسیسات بکار رفته حداقل مقدور اگر در وضعیت بالایی قرار ندارد قابل قبول باشد . آگاهی از این موضوع که هیچ وقت فرد مورد نظر چیزی را که قابل استفاده باشد قصد فروش آن را ندارد مگر در شرایطی که نیز مالی وجود داشته باشد بسیار به شما کمک می کند .

نتیجه گیری

در انتخاب اول همانطوری که تا به اینجای یادداشت مطالعه کردید به صد در صد خواسته تان از مکان رویایی در نظر گرفته شده نمی رسید اما بای یاد بگیرید که از ابتدای انتخاب هاتان مشاوره و آزمون و خطا را بپذیرید . مشاوره خوب در هر زمینه ای می تواند تجربه خوبی برای شما به همراه داشته باشد . ما همچنان تیم مشاوران املاک داران را به شما پیشنهاد می کنیم چرا که دارای تجربه و سوادآکادمیک بالایی هستند . همچنین می توانید مقاله راهنمای خرید و فروش خانه در اصفهان را مطالعه نمایید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا