محل سکونت

مهاجرت به شهرهای لاکچری ، با گران ترین ها شهر های جهان آشنا شوید

مهاجرت به شهرهای گران دنیا مزیت های رفاهی زیادی را پیش روی شما قرار می دهد. در کنار ویژگی های خاصی که در اختیارتان می گذارد طبیعتا مبلغ بالایی درخواست می کند. به همان نسبت مهارت شما برای کسب درآمد و حقوقی که از شرکت مذکور می گیرید نیز تحت تسلط شهرهای تکنولوژیک قرار می گیرد. املاک داران به شما پیشنهاد می دهد قبل از هر انتخابی برای مهاجرت از توانایی خود برای پرداخت هزینه های جاری در یک سال اول مطمئن شوید چرا که مسلما تا یک سال زندگیتان متغیر خواهد بود.

سکونت و مهاجرت دو عنصر منفک اما جدا نشدنی به لحاظ معنایی از یک دیگر هستند. مشخصا درباره مهاجرت به شهرهای دیگر در سراسر دنیا باید این موضوع را در نظر داشت که مهاجرت یعنی تولد دوباره کسی در جایی دیگر با این وجود که از مکان، آدم ها و… در حافظه اش خاطرات زیادی دارد. به همین دلیل توصیه روانشناسان این است که زوج هایی که قصد مهاجرت و فرزند آوری دارند قبل از بارداری مادر به آن مکان مذکور سفر کنند. مفاهیم موجود در این یادداشت به شما کمک می کند تا علاوه بر آشنایی با گرانترین شهرهای جهان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پیشنهاد می شود این یادداشت از مجله املاک داران  را تا انتها مطالعه کنید.

مطالعه این مقاله   انتخاب محل زندگی را با چه معیاری انجام دهیم؟
مهاجرت به شهرهای لاکچری، با گران ترین ها شهر های جهان آشنا شوید
مهاجرت به شهرهای لاکچری، با گران ترین ها شهر های جهان آشنا شوید

با سنگاپور آشنا شو

سنگاپور نظام سیاسی اش جمهوری است. این کشور به صورت مجمع الجزایر کوچکی است که رونق اقتصادی در آن زیاد است. نظام آموزشی در این کشور بسیار مهم و رتبه بالایی در کشورهای جهان را دارد. دانشگاه‌های سنگاپور از 80 دانشگاه مهم جهان هستند. آدم ها در این کشور به زبان چینی سخن می گویند. برای زندگی در این کشور باید به دلار هزینه بپردازید.

هزینه خورد و خوراک در افراد مختلف است. اما جالب است بدانید، هزینه های مواد غذایی در این کشور سنگین است. به عنوان مثال: یک وعده ناهار معمولی حدود ۱۲ دلار هزینه می‌برد و اگر آن وعده غذایی را فست فود میل کنید حدود ۸ دلار هزینه باید بپردازید.

مهاجرت به شهرهای لاکچری، با گران ترین ها شهر های جهان آشنا شوید
مهاجرت به شهرهای لاکچری، با گران ترین ها شهر های جهان آشنا شوید

پاریس، ایفل، باران

پاریس که پایتخت کشور فرانسه است علاوه بر آنکه از گرانترین شهرهای جهان محسوب می شود، در خود فرانسه نیز از دیگر شهرها گرانتر است. این شهر در سال ۲۰۱۸ عنوان دومین شهر گران ‌قیمت جهان را به خود اختصاص داد.باید بدانید هزینه مسکن در پاریس، هتل‌ها، خانه‌های استیجاری و .. با یک دیگر متفاوت است. به عنوان مثال یک شب در پاریس را اگر می خواهید در هتل به سر ببرید باید 15 یورو خرج کنید.

به صورت میانگین پرداخت اجاره‌بهای آپارتمان در یک ماه برحسب هر متر مربع برابر با مبالغ متفاوتی است که دقت و نکته سنجی در این رابطه را می طلبد. شما برای خانه دار شدن در پاریس باید از بیشترین حقوق دریافتی برخوردار باشید.

مطالعه این مقاله   پنت هاوس چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

در پاریس چقدر حقوق می گیرند:

تحقیقات انجام شده در سال ۲۰۱۷، حداقل دستمزد یا درآمد ماهانه برای ساعات کاری به صورت تمام وقت (یعنی ۳۵ ساعت کار در هفته) برابر با ۱۱۵۲ یورو به صورت خالص در ماه بوده است. که البته این مقدار طبیعتا در سال جاری افزایش یافته است.

خورد و خوراک پاریسی ها چگونه است:

میزان هزینه‌ای که یک شهروند برای غذای خود در شهر پاریس باید بپردازد به مراتب از سنگاپور پایین‌تر است اما همچنان از دیگر شهرهای جهان بیشتر است. به عنوان نمونه یک بطری آب‌معدنی کوچک ۳ یورو، یک بطری نوشابه کوکا ۴ یورو، یک فنجان کاپوچینو ۳.۵۵ یورو و یک فنجان قهوه را باید با مبلغ ۱.۸۰ یورو تهیه کنید.

اگر چه رفاه افرادی که در شهرهای گران قیمتی همچون پاریس زندگی می‌کنند در سطح خوبی است و حقوق دریافتی آن‌ها قابل ملاحظه است، اما اکثرا آنها اجاره نشین بوده و مجبورند هرماه مبلغ بالایی از درآمد خود را به پرداخت اجاره بها اختصاص دهند.

مهاجرت به شهرهای لاکچری، با گران ترین ها شهر های جهان آشنا شوید
مهاجرت به شهرهای لاکچری، با گران ترین ها شهر های جهان آشنا شوید

بپا سوئیسی نشی

در جملات بالا به آن اشاره داشتیم که زندگی در هر شهر معیار های متفاوتی دارد . باید این نکته را در نظر گرفت که آیا آن شهر با شخصیت و سلیقه شما سنخیت دارد یا خیر، به هر جهت زوریخ واقع در سوئیس یکی از شهرهایی است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت. هزینه روزمره زندگی در زوریخ سوئیس نیز بالاتر از بقیه شهرها است که رتبه جهانی گران‌ترین شهر دنیا را به خود اختصاص داده است. واحد پول این کشور فرانک است و شما باید به فرانک نیازهاتان را خریداری کنید.

مطالعه این مقاله   اجاره ویلا در چادگان ، رویای تحقق یافته‌ی توریستی اصفهان

بهتر است از شرایط اجاره خانه شروع کنیم که قیمت اجاره خانه به صورت ماهانه به متغیرهای خاصی بستگی دارد، که ما ایرانی ها این روزها به تغییر کردن بسیار عادت کردیم اما این متغیرها تبدیل به قانون در بازار مسکن زوریخ شده اند، و همه چیز تحت کنترل است.

نتیجه گیری

زندگی در هر شهری این امکان را به ما می دهد که با فرهنگ های مختلف و آیین های متفاوت آشنا شویم. این از بزرگترین مزایایی است که مهاجرت پیش روی ما قرار می دهد. اما توصیه املاک داران به شما این است که هیچ گاه عادت های خود را تغییر ندهد و سعی کنید تغییر را از درون شروع کنید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا