گروه آمن

اصفهان
خیابان فردوسی ، خیابان موحدیان مجتمع ثریا ، طبقــه اول
30 45 22 32 031

بنیان گروه آمن توسط دو جوان فارغ التحصیل مهندسی برق در سال 1388 گذاشته شد. زمانی‌که از یک دفتر کوچک اداری در خیابان شیخ بهایی اصفهان فعالیت این شرکت آغاز شد، مهندس لاجوردی و مهندس ایمانی به خوبی می‌دانستند روزی به رسالت بزرگی که در  فکر داشتند، خواهند رسید؛ رسالتی از جنس ایجاد امنیت و راحتی برای زندگی هموطنان‌شان در ایران.
امروز پس از طراحی و پیاده‌سازی موفق انواع سیستم‌های نظارتی، امنیتی و هوشمندسازی ساختمان توسط برندهای بزرگ و مطرح در مجتمع‌های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی، گروه آمن با افتخار نمایندگی انحصاری قفل‌های دیجیتال هیوندای را از کشور کره جنوبی به طور مستقیم اخذ نموده است تا برای مردم ایران‌زمین، امنیت، آسایش، آرامش، راحتی و لوکس بودن را فراهم آورد.
گروه آمن، گردهم آمد تا رؤیایی که برای زندگی آیـنده می‌دید را با خانه هوشـمند برای شما به تحقق برساند. برای دستیابی به بهترین سیستم خانه هوشمند و امنیت ساختمان، همواره گروه خود را تقـویت کرده‌ایم تا بتـوانیم با تغـییر سریع فنـاوری هم‌سو شویم.

گروه آمن، مشاور، طراح و مجري ساختمان هوشمند، قفل دیجیتال و سيستم های حفاظتی فعاليت خود را از سال 1388 در زمينه نصب و راه اندازي و پشتيباني در اين حوزه آغاز نموده است. اين گروه مفتخر است که در طول مدت زمان فعاليت خود پروژه های مختلفی را در به انجام برساند که در حدود 50 نوع صنف و کاربري مختلف در محيط‌هاي مسکوني، صنعتي، فرهنگي، دانشگاهی، پزشکي و… را شامل می‌شود.
اين شرکت با هدف پاسخگويی به نياز مشتريان مجموعه اي از برترين برندهاي حاضر در بازارهای جهانی و با پرسنلی مجرب و حرفه ای جهت خدمت به مشتريان آماده همکاري است. گروه فنی حفاظتی آمن با بهره مندی از تخصص و تجربه خود موفق به کسب نمايندگی انحصاری برندهای معتبر و مطرح ذیل شده است:

  • قفل ديجيتال HYUNDAI
  • خانه هوشمند INTERRA
  • خانه هوشمند و آیفون تصویری SAMSUNG

گروه آمن، در بسياري از استان‌های بزرگ کشور داراي چرخه نمايندگی فروش و خدمات پس از فروش بوده و باتوجه به رعايت حقوق کارفرمايان گرامي و ارائه خدمات و پشتيباني به‌موقع، فروش کالا با ضمانت‌نامه و گواهي اصالت کالا صورت مي‌پذيرد.
گروه آمن، داراي رزومه‌ای حقيقی و قابل استعلام بوده و کارفرمايان محترم قادر خواهند بود با کليه مراکزی که توسط گروه آمن به سيستم‌های خانه هوشمند و قفل ديجيتال مجهز گرديده‌اند، ارتباط برقرار نمايند.

آدرس سایت:https://amentpg.com/


محصولات گروه آمن