تولید کننده لوله و اتصالات بیست بسپار اسپادانا

اصفهان
سپاهان شهر، بلوار شاهد، چهارراه شاهد، مجتمع تجاری پویا، واحد D32
03136514004

شرکت بیست بسپار اسپادانا (سهامی خاص) يكي ازبزرگ‌ترين و به نام ترین شرکتهاي متخصص ايراني است كه در امر تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن فعالیت دارد. هسته اوليه شركت با بهره‏ گيري از كارشناسان و متخصصين شكل گرفته و با ايجاد ساختارهاي مناسب مديريتي و تخصصي مربوطه، امر تولیدراه اندازی گردیده است.

پس ازتوفیق و ایجادسبد متنوعی ازمحصولات پلیمری تک لایه ، جهت ایجادرفاه هرچه بیشتر مصرف کنندگان ،درسال 1394حرکت نوینی را در زمینه تولید لوله و اتصالات تلفیقی چند لایه (پنج لایه ) آغاز نموده که پس از اندک زمانی به تولید انبوه رسید که مانند گذشته با حفظ کیفیت برتر تولیدات ، رعایت حقوق مصرف کننده ، خدمات پس از فروش وداشتن استانداردها، گواهی نامه ها و تأییدیه های کیفیت بین المللی این شرکت را به یکی از برترین تولیدکنندگان درزمینه این محصولات نیزتبدیل نمود.

این افتخاراین شرکت است که به عنوان یک برند برتر در بسیاری از پروژه های اجرایی کشور وصادرات به کشورهای مختلف ،حضوری مستمر و درخشان داشته و جز برترین ها بوده. شرکت بیست بسپار برآن است تا با استفاده از فن آوری های نوین و تلاش هرچه بیشتر ، روند رو به رشد و گسترش همه جانبه و تولید محصولات جدیدرا دنبال نماید و معتقداست که کیفیت برتر محصولات هیچ مرز ومحدوده ای را نمی شناسد و خود را متعهد به گسترش هرچه بیشتر در زمینه کمی و کیفی و ارائه خدمات جدید میداند.

کارخانه:  شهرک صنعتی سه راهی مبارکه، فاز4، خیابان اصلی ششم، پلاک6 

آددرس سایت: http://bistbasparco.com/


محصولات تولید کننده لوله و اتصالات بیست بسپار اسپادانا