۰۳۱۳۶۲۶۶۰۶۰
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
املاک داران ، راه خانه دار شدن شما را بلد است
امکانات
آب
برق
گاز
پارکینگ
آسانسور
انباری
درب ضد سرقت
تلفن
شوفاژ
شومینه
چیلر
فن کوئل
پکیج
کولر
استخر
سونا
جکوزی
آیفون تصویری
دوربین مدار بسته
درب ریموت
آنتن مرکزی
اینترنت مرکزی
پاسیو
باربیکیو
بالکن
حیاط
لابی
سالن اجتماعات
سرایداری
مبله
اطفاء حریق
شوتینگ زباله
وام
آب چاه
مقدار اجاره مقدار ودیعه ( رهن )

رهن و اجاره خانه ویلایی در اصفهان

رهن و اجاره خانه ۱۰۰ متری نیکبخت
بدون تصویر

رهن و اجاره خانه ۱۰۰ متری نیکبخت

اصفهان, شهر اصفهان, محله مسجد مصلی,

رهن ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره ۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

رهن و اجاره خانه ۲۵۰ متری بوستان سعدی
۸ عکس

رهن و اجاره خانه ۲۵۰ متری بوستان سعدی

اصفهان, شهر اصفهان, محله مارنان,

رهن ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

رهن  واجاره خانه ۱۵۷ متری پنج آذر
۱۰ عکس

رهن واجاره خانه ۱۵۷ متری پنج آذر

اصفهان, شهر اصفهان, محله میرعماد,

رهن ۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره ۰ تومان

رهن و اجاره خانه ۲۲۰ متری ارتش
۱ عکس

رهن و اجاره خانه ۲۲۰ متری ارتش

اصفهان, شهر اصفهان, محله فرح آباد,

رهن ۶۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره ۰ تومان

رهن و اجاره خانه ۳۱۰ متری وحید
۱۱ عکس

رهن و اجاره خانه ۳۱۰ متری وحید

اصفهان, شهر اصفهان, محله حسین آباد,

قیمت توافقی

رهن و اجاره  یک واحد آپارتمان ۸۰ متری در فردوسی
۸ عکس

رهن و اجاره یک واحد آپارتمان ۸۰ متری در فردوسی

اصفهان, شهر اصفهان, محله چرخاب,

رهن ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

رهن و اجاره آپارتمان 150 متری بسیار لوکس در خانه اصفهان
۱۰ عکس

رهن و اجاره آپارتمان 150 متری بسیار لوکس در خانه اصفهان

اصفهان, شهر اصفهان, محله خانه اصفهان,

رهن ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

رهن کامل خانه نوساز 200 متری در جابر انصاری
۱۶ عکس

رهن کامل خانه نوساز 200 متری در جابر انصاری

اصفهان, شهر اصفهان, محله میرعماد,

رهن ۱,۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره ۰ تومان

رهن و اجاره خانه ۱۷۳ متری در فروغی
۱ عکس

رهن و اجاره خانه ۱۷۳ متری در فروغی

اصفهان, شهر اصفهان, محله جامی, محله شهیش آباد, خیابان فروغی,

رهن ۳۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره ۰ تومان

رهن و اجاره یک خانه 140 متری حیاط دار در مولوی
۱ عکس

رهن و اجاره یک خانه 140 متری حیاط دار در مولوی

اصفهان, شهر اصفهان, محله مولوی,

رهن ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره ۰ تومان

رهن و اجاره خانه ویلایی در اصفهان

در شهر اصفهان انواع و اقسام خانه های ویلایی و آپارتمان های ارزان قیمت و یا لوکس و گران قیمت ساخته شده اند. اگر قصد رهن و اجاره خانه ویلایی در اصفهان را دارید، ابتدا باید از قیمت ها، محله ها و معیار تغییر قیمت خانه های ویلایی در این شهر اطلاع کسب کنید.

شهر اصفهان دارای محله های بسیاری است و در تمامی آن ها هم خانه آپارتمانی یافت می شود و هم خانه ویلایی. رهن و اجاره خانه های ویلایی دارای شرایطی متفاوت از خانه آپارتمانی است. کلیت قرارداد رهن و اجاره خانه ویلایی با خانه آپارتمانی یکیست. اما خانه ویلایی دارای موارد دیگری است که در صورت نیاز توسط طرفین در قرارداد ذکر می شوند.

خانه ویلایی در اصفهان

خانه های ویلایی بعضا دارای دو یا سه طبقه هستند و در امکاناتی با هم شریک اند. در این هنگام باید حق و حقوق هریک از مستاجرین لحاظ شود تا در صورت بروز اختلاف بتوان آن را به راحتی و از طریق مراجع قانونی حل کرد. همچنین اگر ملک دارای درخت و محصول باشد، ممکن است در قراردادهای رهن و اجاره خانه های ویلایی حق برداشت محصولات درختان و دیگر محصولات موجود در ملک ذکر شود. مثلا اگر خانه ویلایی دارای درخت و گیاه باشد و مالک بخواهد وظیفه نگهداری از آن ها را به مستاجر واگذار کند، می تواند این مورد را در قرارداد ذکر نماید.

بسیاری از مواردی که در چک لیست رهن و اجاره خانه های ویلایی موجود است برای خانه های آپارتمانی هم وجود دارند. همچنین بعضی از مواردی که در قرارداد رهن و اجاره منازل ویلایی لحاظ می شوند حاصل توافق بین مستاجر و موجر هستند.

بعضی وقت ها هم امکان دارد که در خانه ویلایی شما حیاط را با مالک و یا مستاجر دیگری به صورت اشتراکی استفاده می کنید. در این شرایط باید حق و حقوق افراد در قرارداد تعریف شوند. به طور مثال حیاط عموما به عنوان پارکینگ استفاده می شود، اینکه هرکس چند عدد ماشین می تواند در حیاط پارک کند را، می توانید در قرارداد رهن و اجاره خانه ویلایی ذکر کنید.

اما پیش از هر چیز باید به انواع قرارداد رهن و اجاره بپردازیم.

انواع قرارداد رهن و اجاره در اصفهان

رهن کامل:

رهن کامل خانه زمانی اتفاق می افتد که مالک یک خانه به پول زیادی احتیاج داشته باشد و در عین حال هم نخواهد خانه خود را بفروشد. در این هنگام شخص مالک به دنبال مشتری می گردد تا خانه خود را به او رهن کامل دهند.

در رهن کامل مالک از مستاجر پول زیادی می گیرد و در عوض هر ماه از او اجاره ای دریافت نمی کند و پس از اتمام قرارداد نیز کل پول را به مستاجر باز می گرداند.

رهن و اجاره:

رهن و اجاره از بقیه موارد در این گونه از معامله متداول تر است، در این معامله مستاجر و موجر در دو طرف قرارداد قرار می گیرند.

در این قرارداد مبلغی به عنوان رهن به موجر پرداخته می شود که در پایان قرارداد به صورت تمام و کمال باید به مستاجر برگردانده شود و مبلغی نیز به عنوان اجاره تعیین می کنند که مستاجر هر ماه به مالک بپردازد.

سود بر برابر مبلغ رهن و اجاره:

در بعضی موارد که بسیار کم هم پیش می آیند مستاجر به مالک پیشنهاد می کند که او را در سود کار و یا سرمایه گذاری شریک می کند. در عوض در ملک او می نشیند، و یا اینکه تهاتر در ازای مبلغ رهن و اجاره بین دو طرف انجام می گیرد.

خانه ویلایی در اصفهان

مجموعه املاک داران خدمات متعددی را در حوزه تنظیم و عقد قرارداد رهن و اجاره خانه ویلایی عرضه می کند. خدمات ما در این نوع قرارداد و معامله به شرح زیر است.
خدمات در حوزه رهن و اجاره خانه ویلایی مزیت های خدمات
مشاوره حقوقی املاک مسائل حقوقی می توانند اختلافات پیچیده ای را بین طرفین ایجاد کنند و حتی خسارت های کلانی را برای آنان در پی داشته باشند. با استفاده از خدمات مشاوره حقوقی املاک ما می توانید از بروز این مشکلات جلوگیری به عمل آورید.
ثبت آگهی ثبت آگهی های شما در سایت املاک داران و پیج اینستاگرام ما به صورت رایگان، بستری مناسب بوده که هم برای کسانی که به دنبال خانه اند و هم کسانی که به دنبال مستاجر می گردند می تواند مفید باشد و آنان را سریعتر به هدفشان برساند.
کارشناسی رسمی قیمت متغیر بودن قیمت ها و زیاد بودن قیمت بعضی خانه ها نسبت به کیفیتشان از معضلاتی است که مستاجران با آن مواجه اند. همچنین نداشتن اطلاع کافی از قیمت ها و معیارهای قیمت گذاری خانه ها نیز، از سوی دیگر بعضی افراد را دچار سردرگمی می کند. مجموعه املاک داران با ارائه این سرویس قیمت رسمی و کارشناسی شده املاک را به شما ارائه می دهد.
تنظیم قرارداد همانطور که گفته شد تنظیم قرارداد با مسائل حقوقی ارتباط دارند. اگر در هنگام تنظیم قرارداد به تمام کلیات و جزئیات توجه کنید، بعدها به مشکلی برخورد نمی کنید. با بهره مندی از این سرویس املاک داران می توانید از ایجاد خسارت و اختلافات احتمالی پیشگیری کنید.

یافتن خانه های ویلایی اجاره در برخی از محله های اصفهان بیشتر از محله های دیگر است. به طور مثال در محله عباس آباد و جلفا خانه های ویلایی بیشتری یافت می شود. اما در محله هایی مانند بهار آزادی بیشتر خانه ها به صورت آپارتمانی هستند.

جشنواره تابستانه رهن و اجاره همراه با 85 درصد تخفیف