۰۳۱۳۶۲۶۶۰۶۰
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

برگه ویژه همکاران

خدمات ما شامل
حقوقی
مشارکت در ساخت
تهاتر
خرید و فروش خانه
رهن و اجاره خانه

خرید و فروش ملک

یکی از دلایل مراجعه افراد به مشاوران املاک، انجام معاملات خرید و فروش است. اما این نوع از معاملات نیز مدتی است دچار مشکلات زیادی شده است. شناخت منطقه ای که در آن تصمیم به خرید دارید از جمله این چالشهاست. شاید امروزه دیگر در تمامی نقاط شهر به راحتی نتوانید خرید نمایید؛ چون به شدت قیمت ها افزایش پیدا کرده است. اما در تعدادی از نقاط کلان شهر ها هنوز هم به علت نوساز بودن محله و یا پیشرفت شهری و همچنین برنامه ریزی های کلان، می توان آپارتمان های ارزان قیمت را پیدا کرد.

این نوع از آپارتمان ها در صفحه خرید و فروش وب سایت املاک داران به وفور دیده می شوند. خانه هایی که حتی با سرمایه اندک و یا وام های مسکن می توان آن ها را خریداری نمود. همچنین در شهر اصفهان محلاتی وجود دارند که به شدت مورد نظر شرکت های ساختمان سازی بوده و به همین علت پیش فروش آپارتمان در آن محله ها از رونق بسیاری برخوردار است. لذا توصیه می شود به جهت استفاده از امکانات تخصصی وب سایت املاک داران از راهنمایی مشاوران حقوقی و همچنین کارشناسان عقد قراردادها بهره ببرید.

خرید و فروش خانه در املاک داران

رهن و اجاره ملک

رهن و اجاره ملک در املاک داران

آمار خرید خانه در سال های اخیر به دلیل وقوع مشکلات اقتصادی، افزایش قیمت ها، کاهش ارزش پول ملی و مواردی از این دست بسیار کاهش یافته است. این موضوعات اما نمی تواند روند عادی زندگی را آنچنان مورد تهاجم قرار دهد. نیاز به مسکن از جمله نیازهای اولیه افراد است و نمی توان از ان چشم پوشی کرد. در این راه کارشناسان و مشاوران مجموعه املاک داران در بستر اینترنت فرصتی را به وجود آورده اند تا کاربران گرامی بتوانند با فشار تنها یک کلید، از امکانات، عکس ها و فیلم های تعداد زیادی آپارتمان دیدن فرمایند.

قدرت انتخاب در مورد اجاره خانه، بسایر برای افراد مهم است. لذا صرف وقت بازدید از املاک متفاوت و همچنین دغدغه های روزمره افراد مانع از یک انتخاب درست می شود. شناسایی نیاز مشتری و معرفی ملکی که واقعا تمام نیازهای ایشان را پوشش دهد وظیفه مشاوران املاک است. مشاوران باتجربه وب سایت املاک  داران می توانند با در نظر گرفت تمامی خواسته های کاربران منزل مسکونی مناسب جهت رهن و اجاره را به ایشان معرفی نمایند تا هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی شود.

مشارکت در ساخت و ساز ملک

به دلیل مشکلات اقتصادی که در چند سال اخیر بر روی بازارهای معاملاتی سایه افکنده است، بسیاری از افراد در خرید و فروش های خود دچار تردید شده اند. البته که مشورت با یک مشاور باتجربه می تواند گره از کار بگشاید و بهترین راه را پیش روی بگذارد؛ اما مشارکت در ساخت در مجموعه املاک داران یک پیشنهاد ویزه برای شماست.

مشارکت در ساخت یک پروژه اشتراکی است بین دو نفر که یکی زمین و دیگری سرمایه و هنر ساخت و ساز دارد. در این صورت مالک زمین با پیمانکار و یا مدیر پروژه قرارداد کاری را امضا می کند که طی آن بر حسب میزان سرمایه  و یا دارایی که فرد آورده است در انتها از آپارتمان های ساخته شده سهیم باشد.

اگرچه مشارکت در ساخت کار ساده ای به نظر می رسد اما از پیچیدگی های قانونی زیادی برخوردار است که می تواند برای هر دو طرف مخاطراتی را به دنبال داشته باشد. پس بهتر است قبل از اقدام با کارشناسان باتجربه املاک داران مشورت نموده تا قرارداد مشارکت را برای شما تنظیم نمایند و در ضمن به دلیل حضور مشاوران حقوقی املاک در املاک داران می توانید از لحاظ قانونی نیز کار را به ایشان سپرده و به راحتی به عملیات ساختمان سازی ادامه دهید.

مشارکت در ساخت با املاک داران

تهاتر و معاوضه ملک

معاوضه در املاک با مجموعه املاک داران

یکی از دلایل سرمایه گذاری در حوزه مسکن، رسیدن به میزان بالایی از بازدهی و همچنین قدرت نقد شوندگی بالای املاک است. اما در سال های اخیر افزایش قیمت ها، عدم ثبات اقتصادی، کاهش ارزش پول، ترس مردم از خرید و فروش و نوسانات بازار باعث شده است تا نقدشوندگی املاک با مشکلات زیادی مواجه شود. در این صورت یکی از راه های پیشنهادی استفاده از روش معاوضه در املاک است. در این صورت بدون جابجا شدن ریالی پول، دو ملک و یا ملک با مصالح ساختمانی و حتی خودرو قابل تعویض است. به این روش عالی در معاملات تهاتر گفته می شود.

یکی از کارهای تخصصی وب سایت املاک داران، تهاتر ملک است. در این صورت تنها کافیست که وارد سامانه شوید و سفارش خرید خود را ثبت نمایید. در ضمن هر کالایی را که قصد دارید در طی عملیات تهاتر دریافت نمایید را نیز ذکر کنید. در این صورت کارشناسان مجموعه املاک داران با در نظر گرفتن بهترین شرایط برای شما، قادرند معاوضه را انجام داده و تا مرحله انتقال و ثبت سند شما را همراهی نمایند.

مشاوره حقوقی املاک

یکی از بازارهای سرمایه گذاری که بیشترزین تاثیر را از مسائل حقوقی می پذیرد، بازار املاک است. قولنین مربوط به این حوزه آنقدر پیچیده و فراوان هستند که اگر هرکدامشان مورد اغماز قرار بگیرند می تواند خریدار و فروشنده را راهی پله های دادگستری نمایند. هر معامله ملک از زمان نوشتن قرارداد در دفتر مشاوران املاک تا زمان انتقال سند و بعضا بعد از آن دارای قوانین خاص خود است. پس بهتر است تمانی امور حقوقی خود را در زمینه املاک به یک کارشناس امر بسپارید.

مشاوره حقوقی املاک با تحلیل جریانات معامله از ابتدا تا انتها می تواند در کنار شما یک خرید و فروش و یا اجاره مطمئن را رقم بزند. اگرچه تمامی وکلا از قوانین مدنی کشور آگاهی کامل دارند ولی کسانی که به صورت تخصصی بر روی املاک کار می کنند توان بیشتری در حل و فصل اختلافات ناشی از کلاهبرداری های املاک و یا مشکلات سند و غیره دارند. از جمله مواردی که مراجعه شما را به یک مشاور حقوقی توجیه پذیر می کند و یا بهتر گفته شود جزء مزایای مشاوره حقوقی املاک در املاک داران است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مشاوره و سرمایه گذاری در املاک

مشاوره و سرمایه گذاری در املاک در مجموعه املاک داران

در هر کشوری بازارهای متفاوت سرمایه گذاری وجود دارد. ممکن است بسیاری از افراد بازار بورس را به تنهایی برای سرمایه گذاری بشناسند، اما تمامی معاملات در بورس انجام نمی شود و ارز، طلا، ملک و … نیز به موازات آن وجود دارند. لذا آشنایی با هریک از این بازارها برای سرمایه گذاری مطمئن بسیار لازم است.

کارشناسان باتجربه املاک داران می توانند در زمینه بازارهای مختلف و به خصوص املاک به کاربران خود مشاوره داده و تا انتهای فرایند سرمایه گذاری ایشان را همراهی نمایند. سرمایه گذاری در حوزه املاک بدین سبب بسیار توصیه می شود، چون؛ این نوع از سرمایه گذاری با کمترین ریسک همراه بوده و همچنین نمودارها ثابت می کند که در طول تاریخ هیچ گاه این بازار دچار ضرر و زیان نشده و حتی با شیب کمی هم که بوده افزایش قیمت را تجربه کرده است. لذا تیم مشاوره و سرمایه گذاری املاک داران می تواند بهترین گزینه ها را پیش روی شما قرار داده و با هر مبلغی که قصد دارید وارد بازار املاک شوید راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهد.

مزایده و مناقصه املاک

یکی از راه های استفاده از فرصت های ویژه خرید و فروش و یا سرمایه گذاری، مزایده و مناقصه است. در لیست املاک بسیاری از ادارات دولتی و یا نیمه دولتی، حتی بانک ها همیشه املاکی دیده می شوند که دارای شرایط استثنایی برای خرید هستند. لذا توصیه می شود به صفحه مزایده و مناقصه در وب سایت املاک داران سری بزنید و از بین موارد خاص، گزینه مورد نظر خود را بیابید.

این گونه از املاک از قیمت پایین تری نسبت به املاک مشابه برخوردار هستند پس می توانند به جهت سرمایه گذاری و یا مشارکت در ساخت انتخاب خوبی را پیش روی کاربران قرار دهند.

مزایده و مناقصه مسکن در املاک داران

سفارش خرید انواع ملک

سفارش خرید مسکن در املاک داران

یکی از بزرگترین مشکلات انسان در عصر جدید، شلوغی شهرها، افزایش ساعات کاری کارمندان، آلودگی هوا و… است. در این شرایط برای برطرف کردن نیازهای اولیه نیز لازم است به بازار مراجعه کنیم و مدت زیادی را برای خرید اقلام ضروری خود وقت بگذاریم. اگرچه امروزه با استفاده از فضای مجازی و اینترنت بساری از خریدها در بستر آن لاین صورت می گیرد، اما شاید هنوز هم خرید و یا اجاره خانه به صورت سنتی امکان پذیر باشد.

وب سایت املاک داران فرصتی را فرهم آورده است که شما با فشار تنها یک کلید و با استفاده از عکس ها و فیلم های موجود از املاک متفاوت و متنوع، بدون خروج از خانه از قدرت انتخاب خوبی برخوردار باشید. حتی اگر هیچ کدام از موارد نتوانست نظر شما را جلب نماید، بهتر است به صفحه سفارش خرید در وب سایت املاک داران سری بزنید و نیاز های خود را به صورت یک درخواست به کارشناسان مجموعه ارائه دهید. در این صورت این افراد باتجربه بدون اتلاف وقت خانه مورد نظر شما را یافته و به شما اطلاع داده می شود.

کارشناس رسمی قیمت

یکی از بزرگ ترین چالش های حال حاضر کشور ما، واقعی نبودن بسیاری از قیمت ها و همچنین سردرگمی مردم در هنگام خرید است. در اوضاعی که روز به روز کالاهای مصرفی دچار تغییر قیمت می شوند، کالای مهم و سرمایه ای همچون املاک و مستغلات، با بحران بیشتری روبه رو هستند. از آنجائیکه دانایی و قدرت تصمیم گیری حق هر شهروندی است، لذا مجموعه املاک داران با کمک تیم کارشناسی خود می تواند در پیش از انجام معاملات و یا در حین انجام ان ها این چالش را حل نماید.

اطلاع از قیمت واقعی ملک و نه قیمت های فرمایشی می تواند کمک زیادی به رونق بازار کرده و افردی را که در خرید خود مردد هستند به اطمینان برساند. پس انداز و یا مبلغی که فرد تصمیم به سرمایه گذاری آن در بازار املاک می گیرد، در بیشتر مواقع تمام سرمایه زندگیش است. لذا در مورد این مبلغ نمی تواند دچار ریسک های سنگین شود. این موضوع باعث شده تا کارشناسان قیمت گذاری در املاک داران تمام توان خود را در راهنمایی افراد در این زمینه به کار گیرند.

کارشناس رسمی قیمت مسکن در املاک داران

وب سایت جدید املاک سازان

صفر تا صد ساخت خانه با املاک داران

یکی از نیازهای انسان عصر جدید، دستیابی به امکانات بدون صرف وقت است. امکاناتی که در بسیاری از مواقع ممکن است دستیابی به آن ها بسیار فوریت داشته باشد و همچنین زمان زیادی را نیز تلف کند. یکی از موارد دارای فوریت، اتفاقات ناگهانی و خرابی ها در ساختمان است. ترکیدگی لوله ها، نشت آب، خرابی پکیج و تاسیسات گرمایشی و… از جمله این اتفاقات است. در این صورت یک استاد کار آن لاین می تواند در زمان بسیار کم به محل مراجعه کرده و مشکل را بر طرف نماید؛ بدون اینکه زمان زیادی از شما گرفته شود.

خدمات ساختمانی وب سایت املاک سازان دستیابی کاربران را به استاد کاران با تجربه و همچنین مصالح ساختمانی بسیار آسان کرده است. همچنین اگر به فکر نوسازی و بازسازی، تغییر دکوراسیون، مشارکت در ساخت و مواردی از این دست هستید نیز می توانید با خیال راحت و بدون گرفتاری حقوقی، تمامی کارها را به کارشناسان املاک سازان بسپارید.

جشنواره تابستانه رهن و اجاره همراه با 85 درصد تخفیف