۰۳۱۳۶۲۶۶۰۶۰
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

درباره ما

ماموریت ما ، یافتن خانه‌ای زیبا برای شماست.

موسسین این مجموعه سابقه بیست ساله در امر مشاوره املاک دارند. همچنین سوابق ساختمان سازی در سراسر استان اصفهان را دارند. تحصیلات این پرسنل در زمینه مدیریت بازرگانی و بازاریابی می باشد و تیم قوی متشکل از استراتژیست ها مجموعه را همراهی می کند.

در این مجموعه تلاش می شود مشتری از قیمت واقعی ملک خود مطلع شود، یا در صورتی که قصد اجاره یا خرید ملکی را دارند، در بازار سردرگم نشده و به راحتی خرید انجام دهند و این کار با قیمت گذاری دقیق توسط کارشناسان رسمی امکان پذیر است.

همچنین برای سرمایه گذاران محترم فرصت نابی را ایجاد می نماید. برگذاری مزایده ها و مناقصه ها هم از ویژگی های خاص این مجموعه می باشد. از طرفی در امور ملکی همیشه دغدغه هایی وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها پیگیری و انجام امور مربوط به خرید و فروش تا مرحله ثبت سند می باشد. نیروی انسانی با تجربه و ماهر این سازمان از صفر تا صد امور مربوطه را اتجام داده حتی قرارداد اولیه را در هر مکانی که مشتری عزیز تعیین نماید انجام می دهند.

این بسیار فرصت فوق العاده ای در دسترس مشتریان گرامی قرار می دهد که در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه های معمول، از تمام امکانات به صورت غیر حضوری استفاده نمایند.

استفاده از تیم حقوقی قوی در این مجموعه به مشتریان گرامی کمک می کند تا، اولا افراد دچار مشکلات حقوقی که بسیار طاقت فرسا و وقت گیر هستند نشوند و حتی اگر در معاملات خود در دیگر سازمان ها دچار اختلال شدند به کمک وکلا و مشاورین حقوقی این مرکز بتوانند بر مشکلات خود فائق آیند.

3326114

به راحتی در سایت ما عضو شوید

جشنواره تابستانه رهن و اجاره همراه با 85 درصد تخفیف