۰۳۱۳۶۲۶۶۰۶۰
یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

اجاره باغ ویلا در اصفهان

یکی از خدمات املاک داران اجاره روزانه باغ ویلا در اصفهان است. این ویلا ها هم در مناطق بسیار نزدیک به اصفهان مانند زردنجان و هم در مناطق دورتر مانند باغ بهادران و چادگان وجود دارند. البته که شهرهایی مانند چادگان و باغ بهادران آب و هوایی بی نظیر دارند و به همین علت است که طرفداران زیادی هم دارند.

در ادامه اختصارا به بررسی این دو شهر می پردازیم.

بهشت کوچکی به نام باغ بهادران

باورش برای همگان بسیار سخت است که در نزدیکی شهر اصفهان که دارای اقلیمی خشک است، شهرهایی با آب و هوایی خنک خطه شمالی پیدا شود! باغ بهادران کوچک ترین شهر زرین شهر است که در ۶۰ کیلومتری اصفهان و در جنوب غربی آن قرار دارد. محلی های آن باغ بهادران را با نام های باغ وردان، باغ آذران، باغ بابادران و باغ بادران نیز می شناسند.

باغ بهادران طبیعت زیبا و آب و هوای خوب خود را مدیون رودخانه طبیعی زاینده رود است. باغ های میوه و زمین های کشاورزی پربار در این منطقه هدیه ایست که زاینده رود به مردمان این خطه تقدیم کرده است.

همین نکات مثبت است که مسافران را به سمت باغ بهادران سوق داده است و به همین علت باغ ویلاهای بسیاری در مجاورت رودخانه ساخته شده اند. شما با اجاره روزانه یکی از این باغ ویلاها می توانید لحظات شاد و مفرحی را در کنار خانواده و دوستانتان تجربه کنید.

با اجاره باغ ویلا در باغ بهادران اصفهان می توانید هم از محیط داخلی ویلا و مناظر زیبای آن لذت ببرید و هم از امکانات توریستی این شهر مانند آفرود سواری، رفتینگ، اسب سواری و دوچرخه سواری لذت ببرید.

بهترین زمان برای سفر به باغ بهادران فصل تابستان است. البته در فصل های سرد سال بخصوص در فصل پاییز هم این شهر و مناظر آن بسیار دیدنی و جذاب هستند.

اجاره باغ ویلا در اصفهان

انواع باغ ویلا در باغ بهادران

  • ویلای استخردار: این ویلاها معمولا طرفداران بیشتری دارند. زیرا در حیاط خود استخرهای روباز و یزرگی را جای داده‌اند.
  • ویلا دوبلکس: ویلاهای دوبلکس باغ بهادران مناسب گروه هایی است که جمعیت بالایی دارند و به فضای بیشتری نیاز دارند
  • ویلا جنگلی: ویلاهای باغ بهادران در دسته هستند. ویلاهای جنگلی و ویلاهایی که دقیقا در مجاورت رودخانه قرار دارند. اگر قصد دارید که آب و هوای جنگلی و مناظر سرسبز را تجربه کنید، پیشنهاد ما به شما ویلاهای جنگلی باغ بهادران است.
  • سوئیت: این سوئیت ها واحدهایی هستند که مناسب یک الی دو نفر هستند و ضمن امکانات خوبی که دارند، از قیمت مناسبی هم برخوردارند.

اجاره باغ ویلا در اصفهان

چادگان، نگینی سبز در دل اصفهان

شهر چادگان در مجاورت سد زاینده رود و در میان رشته کوه های زاگرس قرار گرفته است. این شهر بر روی تپه های کم ارتفاع شکل گرفته و از طبیعتی کوهستانی بهره می برد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که آب و هوای چادگان سرد است.

 این شهر در شمال غربی شهر اصفهان در فاصله ۱۱۵ کیلومتری از آن قرار دارد. شهرهای مجاور چادگان عبارت اند از تیران و کرون، فریدون شهر و فریدن!

دهکده تفریحی چادگان

یکی از مقاصد اصلی گردشگران اصفهانی و حتی غیر اصفهانی دهکده تفریحی چادگان است. این دهکده در نزدیکی شهر چادگان ساخته‌شده و دسترسی سریعی به سد زاینده رود دارد. تفریحاتی که می توانید در دهکده تجربه کنید شامل قایق سواری، ماهیگیری، اسب سواری، دوچرخه سواری و زمین های ورزشی می شود.

بهترین زمان برای سفر به چادگان فصل بهار و تابستان است. اما در فصل زمستان هم به دلیل برفگیر بودن این منطقه، مناظر زیبای برفی و زیبا در انتظار شما خواهند بود.

جهت اجاره باغ ویلا در چادگان اصفهان می توانید با مشاوران ما در مجموعه املاک داران تماس بگیرید و ویلای مورد نظر خود را برای داشتن یک آخر هفته لذتبخش رزرو نمایید.

اجاره باغ ویلا در اصفهان

برای استفاده از خدمات سایت املاک آنلاین املاکداران که شامل مشاوره حقوقی املاک تلفنی، تهاتر ملک، خرید آپارتمان در اصفهان، سفارش خرید ملک در اصفهان، خرید زمین و خانه کلنگی در اصفهان، خرید ملک اصفهان، مشارکت در ساخت و اجاره روزانه باغ و ویلا در اصفهان، رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان، رهن و اجاره خانه ویلایی در اصفهان و غیره می شوند، می توانید به صفحه اصلی سایت و برای کسب اطلاعات بیشتر به برگه های مربوطه مراجعه فرمایید.