۰۳۱۳۶۲۶۶۰۶۰
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱

تقاضا ملکسفارش خرید

بازار همیشه گزینه های مختلفی را برای خرید در پیش روی مشتریان خود می گذارد. بسته به اینکه نیاز شما کدام دسته از کالاها یا خدمات باشد، نحوه دسترسی ها نیز متفاوت است. امروزه وب سایت ها و شبکه های اجتماعی فرصتی را فراهم نموده اند تا تمامی افراد در هر نقطه ای از کره زمین که هستند، بتوانند از خدمات برخط استفاده نمایند.

از جمله خدماتی که این روزها به تعداد بیشتری در فضای مجازی دیده می شود، خدمات ارائه شده توسط مشاورین املاک است. املاک داران با همین هدف وب سایتی را راه اندازی کرده است که بتواند تمامی خدمات مشاوران املاک را به اضافه تعداد بسیار زیادی گزینه انتخابی به کاربران خود ارائه دهد.

اگر چه گاهی تنوع خدمات ارائه شده در یک وب سایت می تواند تمامی نیازهای مشتریان را جوابگو باشد، اما گاهی خدمات خاصی مورد نظر کاربرن است که می تواند به طور اختصاصی تنها برای آن ها برنامه ریزی شود.

از این دست خدمات ویژه ثبت سفارش خرید در املاک داران است. در این وب سایت تخصصی املاک و مستغلات، می توانید پس از مشاهده تمامی املاک، اگر هیچ کدام از گزینه ها نتوانست خواسته شما را برآورده سازد به صفحه سفارش خرید بروید.

صفحه سفارش خرید برای شما به صورتی خصوصی سازی شده است تا با ثبت تمامی موارد مورد نظر خود، به راحتی و به کمک کارشناسان حرفه ای این مجموعه در کمترین زمان ممکن به خانه یا ملک مورد نظر خود دست یابید.

مزایای سفارش خرید

بیرون رفتن از محل سکونت به جهت یافتن گزینه مناسب برای جابجایی همیشه کار سخت و دشواری بوده است. مراجعه به مشاوران املاک متعدد در محله مورد نظرتان، قرارهای بازدید نافرجام، شلوغی شهر، مشغله زیاد افراد جامعه و به تازگی بیماری کرونا نیز برای امر مزید بر علت شده اند.

امروزه آنقدر افراد با کمبود وقت روبرو هستند که عملا نمی توانند برای کاری چون تعویض محل زندگی یا کسب و کار خود، مقدار زیادی از زمان خود را تلف نمایند. پس تلاش می کنند با استفاده از وب سایت های مورد اعتماد و همچنین شبکه های اجتماعی این نیاز را پوشش دهند.

اگرچه “همه چیز را همگان دانند” و هیچ کدام از این وب سایت ها نمی توانند کلیه املاک را با کاربر به اشتراک بگذارند، پس ممکن است خواسته ای از جانب کاربر وجود داشته باشد که هیچ یک از خدمات نتواند آن را برطرف نماید.

در این جا جامعیت املاک داران و بهره بردن از کارشناسان با تجربه در سراسر شهر می تواند فرصتی را فراهم آورد تا کاربر بتواند کلیه نیازهای خود را پوشش دهند.

اگر در شرایطی کاربر نتوانست از آنچه در اختیارش قرار می گیرد بهره برده و یا با تمامی خواسته هایش مطابقت نداشته باشد، این کارشناسان خبره با صبر و حوصله، تمامی ابعاد آن درخواست را بررسی نموده و گزینه مناسب را به کاربر محترم پیشنهاد می دهند.

به دلیل جامعیت املاک داران و همکاری با مشاورین متعدد در سطح شهر، پس از ارسال فرم سفارش خرید در آینده امکان یافتن ملک مورد نظر به شدت بالا می رود و چون این فرم ها به صورت آنلاین به دست کارشناسان می رسد از سرعت زیادی در رسیدگی برخوردار است.

ویژگی های سفارش خرید

بررسی کلیه جوانب سفارش ثبت شده یکی از وظلیف کارشناسان است و باعث می شود تا ملک معرفی شده از سمت ایشان از کلیه امکانات و شرایط مد نظر کاربران برخوردار باشد. از این نظر خواسته کاربران از جهات زیر بررسی خواهد شد:

بررسی محله و منطقه: بهتر است که دلایل یا هدف خود را انتخاب یک محله به طور کامل به کارشناسان اطلاع بدهید. در این مرحله ممکن است اگر محله مورد نظر از تمامی جوانب مناسب زندگی نباشد، با توجه به علایق و شایستگی های شما بهترین گزینه پیشنهاد گردد.

پس ممکن است موارد بهتری در نقطه ای دیگر، به کاربر پیشنهاد شود.

بررسی قیمت: کارشناسی قیمت از جمله مزیت های وب سایت املاک داران محسوب می شود. استفاده از این ویژگی باعث می شود تا از قیمت املاک مورد نظر خود به درستی مطلع شوید. یا حدود قیمت محله یا املاک مشابه را به درستی دریافت کنید. در این صورت تصمیم به خرید با اطمینان بیشتری صورت می گیرد.

بیشتر کلاهبرداری ها و یا زیاده خواهی ها در این زمان رخ می دهد که شخص، ناآگاه از قیمت واقعی یک ملک یا قیمت منطقه ای دست به خرید و فروش خانه در اصفهان بزند.

بررسی امکانات: گاهی افراد از شهرهای دیگر، تصمیم به مهاجرت گرفته و شاید به طور کلی با امکانات شهر مورد نظر خود آشنایی نداشته باشند. در این صورت کارشناسان املاک داران بر اساس خواسته مشتریان خود اقدام به تحلیل امکانات محله کرده و بهترین موارد را که بتواند خواسته های ایشان را پوشش دهد در اختیارشان قرار می دهد.

البته گاهی افراد از یک نقطه شهر قصد انتقال محل سکونت به منطقه دیگری را دارند. در کلان شهرها که ممکن است شهروندان شناخت کافی از محلات و امکانات آن نداشته باشند، باز هم تیم مجموعه می تواند اطلاعات صحیح را ارئه نماید.

بررسی اسناد: یکی دیگر از مزایای این صفحه آن است که کارشناسان امر بدون بررسی اسناد ملکی اقدام به پیشنهاد نمی کنند. متاسفانه عدم بررسی دقیق اسناد ممکن است در مراحل بعدی و یا انتقال سند شخص را با مشکلات زیادی روبه رو نماید.

مشاوران حقوقی مجموعه تمامی ابعاد اسناد، قولنامه و یا بنچاق را بررسی کرده و اگر تمامی موارد با مواد قانونی مطابقت داشته باشد، شرایط خرید و فروش را محیا می نمایند.

سایر نیازها: در قسمت توضیحات سفارش خرید خود می توانید، تمامی نیازهای خود را عنوان نمایید. مثلا اگر به اتاق خواب های بیشتری نیاز دارید، فضای پذیرایی برای شما مهم است، فرد معلول یا کم توانی را در خانواده دارید، وجود یا عدم وجود پارکینگ برای شما مهم است، فرزند خردسال دارید و … می توانید تمامی شرایط را در قسمت توضیحات ثبت نمایید.

در این صورت از بازدید های غیر ضروری و مکرر جلوگیری شده و راحت تر به هدف خود خواهید رسید.

لازم به ذکر است که سفارش خرید می توان برای املاک رهن و اجاره ای و به هدف اجاره نیز تنظیم شود و کمک بزرگی باشد در تامین خانه مورد نظر کاربران.