در حال بارگذاری...

پادکست صوتی: داستان دو بازاریاب

بازاریابی یکی از مشاغلی است که در مجموعه ها و شرکت های متعددی برای ارائه خدمات و کالا وجود دارد. در این پادکست داستانی را خواهید شنید که پس از شنیدن آن از دیدگاه بازاریابی به جهان پیرامون خود خواهید نگریست. در پادکست صوتی: داستان دو بازاریاب می توانید شاهد نتایج متفاوت بودن دیدگاه و طرز نگرش در بازاریابی باشید.

شما به عنوان مشاور املاک باید با تکنیک های بازاریابی آشنا باشید. در واقع تا وقتی که به اصول بازاریابی واقف نباشید نمی توانید شرایطی را برای کسب درآمد به وجود آورید. بازاریابی املاک نیز مانند دیگر مشاغل نیاز به تکنیک ها و فنون خاص خود دارد. در این پادکست داستان جالب دو بازاریاب که برای فروش کفش به آفریقا می روند را می شنوید که با دیدن وضع کفش پوشیدن مردم آن منطقه، دو رویکرد کاملا متفاوت را در پیش می گیرند.

با شنیدن این داستان در پادکست صوتی: داستان دو بازاریاب می توانید به قوه قضاوت خود مراجعه کنید و نتیجه بگیرید که چه دیدگاهی در بازاریابی درست است؟ اگر  به پاسخی رسیدید با ما در کامنت ها در میان بگذارید. همچنین اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه بازاریابی املاک کسب کنید، می توانید به مقاله ۲۵ تکنیک بسیار مهم در بازاریابی و مهارت فروش تلفنی در مجله املاک داران مراجعه فرمایید.

همچنین مجموعه املاک داران خدمات متعددی در حوزه املاک ارائه می کند که شامل خرید آپارتمان در اصفهان، سفارش خرید ملک در اصفهان، خرید زمین و خانه کلنگی در اصفهان، خرید ملک اصفهان، مشارکت در ساخت و اجاره روزانه باغ و ویلا در اصفهان، رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان، رهن و اجاره خانه ویلایی در اصفهان و غیره می شوند. برای دریافت و کسب خدمات می توانید به صفحه اصلی مراجعه کنید.