در حال بارگذاری...

تاثیر شبکه های اجتماعی بر فروش ملک

تاثیر شبکه های اجتماعی بر فروش ملک در این پادکست مورد بررسی قرار می گیرد . چرا اینترنت و استفاده از آن می تواند در توسعه کیفیت و کمیت همیار خوبی باشد . با توجه به این نکته که اینترنت در ایران مورد محدودیت هایی از جمله فیلترینگ قرار گرفته است اما می بینیم کشورمان همچنان یکی از پرمصرف ترین جوامع اینترنت است . البته قبل از عرضه و استفاده از تکنولوژی باید آموزش چگونگی و چرایی استفاده از آن در دسترس همگان قرار گیرد و این پادکست ، فایل صوتی ، با این هدف به شما از آمارها و اهمیت اینترنت و فضای مجازی می گوید و اطلاعات مفیدی در رابطه با فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به سمع شما می رساند .

مسئله فضای مجازی با شبکه های اجتماعی دو مبحثی است که به اشتباه در کنار یک دیگر قرار می گیرند . فضای مجازی بستری است برای ارائه هرچه در عالم واقعیت لمس می شود با این تفاوت که در این بستر نمی توان با قوه لامسه محصولات و خدمات را لمس کرد و بیشتر قوه احساس را درگیر می کند . هدف از اجاد چنین بستری علاوه بر پناهگاهی برای تنهایی انسان امروزی (که بخشی از آن شبکه های اجتماعی است) عرضه و تقاضای سریع تر با کیفیت بیشتر است . در این رابطه شبکه های اجتماعی که موضوع زیربنایی این پادکست است تبدیل به ابزار ابتدایی عرضه و تقاضا شده است چه در زمینه دیدگاه شخص و  چه در زمینه محصولات و دستاورد ها .

در این اپیزود برای شما شرح می دهیم که چگونه میتوانید در بستر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ، فایل هایتان را به 47 میلیون نفر عرضه کنید

📤اگه این پست رو دوست داشتی ،ذخیرش کن و برای دوستات هم بفرست📥

آیا تجربه ای در زمینه ی فروش مجازی داری ؟ برامون بنویس