رسانهمجله ویدیوئی

تکنیک های جذب مشتری املاک قسمت دوم

از مهمترین تکنیک های جذب مشتری املاک، جلب اعتماد آنها و ایجاد یک نام و برند معتبر است. برای ایجاد چنین شرایطی مولفه ها و نکته های مهمی در کسب و کار مشاوره املاک وجود دارد. در این ویدیو به این نکات مهم پرداخته ایم.

در مجله املاک داران می توانید به جستجو و مطالعه مقالات بسیاری با این موضوع بپردازید. همچنین اگر قسمت نخست این ویدیو را دیده اید، با دیدن این بخش آن می توانید اطلاعات خود را تکمیل کنید. تاسیس مشاوره املاک، تنها موضوع مهم برای مشاوران امللاک نیست. اینکه چگونه به آن رونق بخشند و در بازار کار خود موفق عمل کنند مسئله مهم و اساسی است.

در این ویدیو شما را با تکنیک های جذب مشتری آشنا می کنیم. این تکنیک ها مشاوران املاک را به مرحله آخر، یعنی به سرانجام رساندن معامله نزدیک می کند. بقیه مسیر بستگی به تلاش و توانایی خودِ مشاوران املاک دارد.

مجموعه املاک داران در زمینه املاک و مستغلات خدمات زیادی را ارائه می کند که شامل تهاتر ملک، خرید آپارتمان در اصفهان، سفارش خرید ملک در اصفهان، خرید زمین و خانه کلنگی در اصفهان، خرید ملک اصفهان، مشارکت در ساخت و اجاره روزانه باغ و ویلا در اصفهان و غیره می شوند، برای بهره مندی از آنها به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

مطالعه این مقاله   خیار مجلس چگونه قرارداد را فسخ می کند؟

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا