در حال بارگذاری...

جذب مشتری در نگاه اول

چگونه مشتری را در نگاه اول جذب کنیم؟

در کسب و کار مشاوره املاک روش های بسیاری برای جذب مشتری وجود دارد، اما خیلی از این روش ها یا منسوخ شده اند و یا اینکه بعضی از مشاوران املاک به اشتباه این ترفندها را موثر و مفید می دانند. جذب مشتری برای مشاوران املاک مسئله ای بسیار مهم است، چراکه اگر توانایی این کار را نداشته باشند نمی توانند معامله ای را به سرانجام برسانند.

در این ویدیو به شما می گوییم که چگونه مشتری خود را در نگاه اول و به سرعت جذب نمایید. در واقع جذب مخاطب یک توانایی نیست، بلکه خود شامل چندین توانایی می شود که شامل میزان سواد مشاور املاک، فن بیان و قدرت ارتباط با مشتری، آشنایی با موثرترین تکنیک های فروش و غیره می شوند.

یکی از منابع بسیار مناسب برای مشاوران مسکن، مقاله کتاب املاک است که در مجله املاکداران می توانید آن را پیدا کرده و مطالعه فرمایید.

با مراجعه به مجله املاک داران می توانید به جستجو درباره موضوعات مهمی که در شغل مشاوره املاک وجود دارد بپردازید. همچنین مجموعه املاک داران ارائه کننده خدمات گسترده ای در حوزه مشاوره حقوقی املاک تلفنی، تهاتر ملک، خرید آپارتمان در اصفهان، املاک آنلاین، خرید زمین و خانه کلنگی در اصفهان و غیره است.