رسانهمجله ویدیوئی

تکنیک های جذب مشتری املاک

تکنیک های جذب مشتری املاک. چگونه مشتری ها را جذب کنیم؟

همیشه حق با مشتری است! شاید شما هم بارها این جمله را شنیده باشید و بنظرتان کلیشه ای بیاید، اما باید گفت که این جمله در جذب مشتری تاثیر بسیار زیادی دارد. یک مشاور املاک خوب و موفق باید تکنیک های جذب مشتری را بشناسد و بتواند به خوبی از آن ها استفاده نماید، چراکه این موضوع می تواند در شغل مشاوره املاک بسیار تعیین کننده باشد.

در این ویدیو شما را با روش های موثر ارتباط با مشتری آشنا کرده ایم. تکنیک های جذب مشتری شامل مواردی مختلفی است. این موارد، از میزان آگاهی مشاور املاک از اخبار مسکن گرفته تا شرایط محیط کار او می توانند بر دید مشتری تاثیر زیادی بگذارند.

با مشاهده این ویدیو می توانید با 9 راهکار موثر و تعیین کننده آشنا شوید و به روند کار خود سرعت بخشید. میزان جذب مشتری، از پتانسیل های مشاوران املاک است که هرچه توانایی مشاوران در این مورد بیشتر باشد، میزان درآمد و موفقیتشان نیز بیشتر خواهد بود.

اگر این ویدیو برایتان مفید بود می توانید به مجله املاک داران مراجغه کرده و به جستجوی مطالب مورد نظر خود در حوزه املاک بپردازید. مجموعه املاک داران در حوزه املاک خدمات زیادی را ارائه می کند، این خدمات شامل مشاوره حقوقی املاک تلفنی، تهاتر ملک، خرید آپارتمان در اصفهان، املاک آنلاین و غیره می شوند.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا