اپارتمان

برج ها و خانه های لوکس در اصفهان را بشناسید

برج ها و خانه های لوکس در اصفهان دارای معیارهای زیادی هستند که برای خرید خانه مورد نظر خود می بایست این معیارها را بشناسید و متناسب با نیازها و سلیقه خود دست به خرید خانه بزنید. این معیارها شامل متریال به کار رفته در خانه و ساختمان، موقعیت مکانی آن، امکانات رفاهی، نزدیکی به مراکز تفریحی و دیدنی، نزدیک بودن به مراکز خرید و غیره هستند.

برج و خانه لوکس به این معنی است که ساختمانی دارای تمامی امکانات رفاهی و مورد نیاز به صورت کامل باشد. همچنین کیفیت ساخت و مهندسی آن نیز از دیگر ویژگی های این نوع خانه ها هستند.

در ادامه این مقاله به معرفی برج ها و خانه های لوکس در اصفهان می پردازیم و محله های خوب این شهر را به شما معرفی می کنیم.

برج ها و خانه های لوکس در اصفهان را بشناسید
برج ها و خانه های لوکس در اصفهان را بشناسید

برج های لوکس و معروف اصفهان کدام اند؟

مجتمع مسکونی رزلند:

این ساختمان اعتبارهای بسیاری را کسب کرده است و از معروف ترین و لوکس ترین برج های شهر اصفهان است. طراحی داخلی و نمای خارجی این برج بسیار زیباست و به طرز فوق العاده ای اجرا شده است. مجتمع مسکونی رزلند در نزدیکی زاینده رود زیبایی خاصی یافته است، چشم انداز بسیار جذاب این ساختمان رو به منطقه خوش آب و هوا و سرسبز اصفهان در حوالی رودخانه زاینده رود است.

به کارگیری شیشه های دوجداره‌ی دودی در این ساختمان به آن حالت آیینه ای بخشیده است که از اهداف اصلی در ساخت این سازه بوده است. استفاده گسترده از شیشه های دودی دو جداره باعث شده تا دید باز و نامحدودی از رودخانه و قسمت زیبای شهر اصفهان در اختیار ساکنان این ساختمان قرار گیرد.

اما استفاده از شیشه و پنجره های دو جداره باعث نشده است که از بیرون افراد دید زیادی داشته باشند. ایجاد محرمیت و محدود کردن دید از خارج به داخل ساختمان نیز در ساختن این بنا در نظر گرفته شده است.

مطالعه این مقاله   چگونگی روش محاسبه شارژ ساختمان و معرفی نرم افزارهای مربوطه
مجتمع مسکونی رزلند
مجتمع مسکونی رزلند

مجتمع مسکونی ایران زمین:

مجتمع مسکونی ایران زمین در شهر اصفهان دارای امکانات رفاهی بسیار مناسبی است که شامل استخر، انباری، پارکینگ، لابی و سالن جلسات می شود. این مجتمع با طراحی کاملا مدرنی ساخته شده است و دارای دسترسی بسیار خوبی به انواع و اقسام امکانات است.

ساختمان مسکونی نیکان:

ساختمان مسکونی نیکان از دیگر ساختمان های مسکونی لوکس شهر اصفهان است که در خیابان ابوریحان 4 واقع شده است. این مجتمع مسکونی در نزدیکی باغ غدیر، اداره کل ثبت احوال، کانون کارشناسان دادگستری و فرمانداری اصفهان است. نزدیک ترین ایستگاه مترو به ساختمان مسکونی نیکان ایستگاه مترو کوثر است.

مجتمع مسکونی زیگورات مشتاق دوم:

این مجتمع مسکونی در خیابان مشتاق دوم در شهر اصفهان بنا شده است. خیابان مشتاق دوم یکی از خیابان های خوب و لوکس اصفهان است. شرکت مهندسی زیگورات ساختمان های دیگری نیز در شهر اصفهان ساخته است. ساختمان زیگورات واقع در خیابان مشتاق دوم دارای امکانات بسیاری بوده و به لحاظ امکانات رفاهی و تفریحی بسیار کامل است.

مجتمع مسکونی زیگورات مشتاق دوم
مجتمع مسکونی زیگورات مشتاق دوم

مجتمع مسکونی زیگورات مهرآباد:

مجتمع مسکونی زیگورات واقع شده در خیابان مهرآباد از دیگر ساختمان های ساخته شده توسط شرکت مهندسی زیگورات در شهر اصفهان است که ساختمان های بسیار باکیفیت و لوکسی را در این شهر ساخته اند. این ساختمان از تمامی امکانات رفاهی برخوردار بوده و علاوه بر اینکه طراحی بسیار فوق العاده ای دارد، دارای مدرن ترین تجهیزات و امکانات نیز هست.

از جمله امکانات رفاهی و تفریحی این ساختمان به غیر از پارکینگ و انباری، سالن ورزشی، سونای خشک و سونای بخار، آشپزخانه هایی با مدرن ترین تجهیزات، فضای نشیمن و آب نما هستند.

در فضای نشیمن واحدهای این ساختمان، حمام اختصاصی وجود دارد، همچنین بام این ساختمان دارای امکانات بسیاری است که شامل باغ بام( روف گاردن)، پیش خوان و باربیکیو، فضاهای نشیمن و سرویس بهداشتی و آشپزخانه است.

مجتمع مسکونی زیگورات مهرآباد
مجتمع مسکونی زیگورات مهرآباد

برج ها و خانه های لوکس در اصفهان کجای این هر هستند؟

کلان شهر اصفهان نیز مانند دیگر شهرهای ایران دارای محلات زیادی است که بیشتر برج ها و خانه های لوکس این شهر در آن محلات قرار گرفته اند. اگر به دنبال خانه های لوکس و دارای امکانات رفاهی فوق العاده در اصفهان می گردید حتما محله های خوب این شهر را بشناسید.

مطالعه این مقاله   راهنمای خرید و فروش آپارتمان در اصفهان

اصفهان دارای 15 منطقه و 60 محله است که برج ها و خانه های لوکس اصفهان در مناطقی که از آب و هوای مناسب و دسترسی آسان به مراکز خدماتی، تفریحی و فروشگاه ها برخوردارند واقع شده اند.

محله مهرآباد

مهرآباد یکی از لوکس ترین محله ها بوده و بسیاری از برج ها و خانه های لوکس اصفهان در این محله ساخته شده اند. این برج ها و خانه ها دارای ویژگی های بسیاری از نظر امکانات هستند. از آنجایی که ساختمان های این محله نوسازند، دارای متریال باکیفیت، امکانات رفاهی به روز، کیفیت ساخت و دیگر معیارهای یک خانه لوکس هستند.

بیشتر آپارتمان های فروخته شده در این محله با قیمتی بیش از پانزده میلیارد تومان معامله شده اند. برج ها و خانه های محله مهرآباد از خیلی جهات دارای امکانات و کیفیت بسیار عالی هستند، یکی اینکه ساختمان های جدید دارای امکانات به روزتری هستند و شرایط آسان تری را برای افراد فراهم می کنند، و دیگر اینکه این خانه ها و آپارتمان های لوکس دارای امکانات مدرن داخلی بسیار عالی هستند.

مجتمع مسکونی مهرآباد، واقع در خیابان مهرآباد یکی از نمونه های خوب از ساختمان های این محله است. این ساختمان دارای نمای بسیار زیبا و فوق العاده ای بوده و امکانات فوق العاده ای دارد.

ساختمان مسکونی جی شیر نیز از دیگر ساختمان های مسکونی لوکس واقع در شهر اصفهان است. این ساختمان مسکونی یکی از لوکس ترین مجتمع های شهر اصفهان است، این ساختمان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و جالب است بدانید که در سال 2015 رتبه سوم جایزه معماری آسیا را کسب کرده است.

محله اردیبهشت

محله اردیبهشت اصفهان یکی از زیباترین و بهترین محله های اصفهان است، این محله در خود خانه ها و آپارتمان های لوکس بسیاری را جای داده است. برج های مسکونی زیادی با امکانات فوق العاده در این محله ساخته شده اند و دارای نمای بیرونی و داخلی بسیار زیبایی هستند.

برج برلیان، واقع در خیابان جنت آباد، محله نوساز اردیبهشت بوده و دارای امکانات بسیاری است. از جمله امکانات این برج می توان به جکوزی، سالن ورزشی، آسانسور، سونا، تهویه مطبوع و غیره اشاره کرد.

محله چهارباغ بالا

محله چهارباغ بالا علاوه بر اینکه محله ای آرام و زیباست، دارای دسترسی بسیار مناسبی نیز هست. محله چهارباغ بالا یکی از خوش آب و هواترین و معروف ترین محله های اصفهان است و به همین خاطر ساختمان ها و برج های لوکس بسیاری در این محله ساخته شده است.

مطالعه این مقاله   بهترین طبقه‌ آپارتمان برای سکونت کدام است؟

امکانات برج ها و خانه های این محله شامل آسانسور، جکوزی، پارکینگ، کم بودن تعداد همسایگان، آرامش محله، امکانات رفاهی بالا، دسترسی مناسب به مراکز خرید و غیره هستند.

محله مشتاق

محله مشتاق که شامل مشتاق اول، دوم و سوم است، دارای گرانترین و لوکس ترین خانه ها و آپارتمان ها در شهر اصفهان است. محله مشتاق اصفهان دارای انواع خانه و آپارتمان بوده و همه نوع خانه ای می توان در آن دید.

با مشاهده خانه ها و آپارتمان های این محله می توانید شاهد تفاوت خانه ها و قیمت های این محله باشید. نسبت به دیگر محله های شهر اصفهان، محله مشتاق از تفاوت قیمت بیشتری برخوردار است.

ویژگی های انواع برج ها و خانه های لوکس در اصفهان

از جمله ویژگی های خانه های لاکچری و لوکس در اصفهان امنیت بالای خانه و محله، دسترسی نزدیک به مراکز تفریحی و دیدنی، نزدیکی به مراکز خرید و فروشگاه ها، امکانات رفاهی مناسب، امکانات تفریحی چون سونا و جکوزی، کیفیت پارکینگ و انباری مناسب و غیره هستند.

اصفهان دارای بافت تاریخی است، اما خانه ها و آپارتمان های مدرن بسیاری هم در این شهر ساخته شده اند. پیش از خرید خانه حتما باید با محلات و ویژگی های آنها آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

داشتن اطلاعات کافی از خانه ها و قیمت آنها می تواند در تصمیم گیری شما بسیار موثر باشد، برای داشتن اطلاعات کافی از قیمت ها و ویژگی های خانه های لوکس در اصفهان می توانید به سایت اماک داران مراجعه فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از محله ها و ساختمان های مسکونی شهر اصفهان می توانید به مجله املاک داران سری بزنید. همچنین اگر قصد خرید و فروش خانه در اصفهان را داشتید می توانید از خدمات املاک داران بهره مند شوید.

همچنین مجموعه املاک داران خدمات بسیار زیادی در حوزه املاک ارائه می کند که شامل تهاتر، مشارکت در ساخت، مزایده و مناقصه، مشاوره حقوقی املاک و غیره هستند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا