• 24 مرداد 1401
  • گروه تحریریه املاک داران
  • وبینار

وبینار مشاوران املاک موفق : دکوراسیون دفتر املاک (جلسه سوم)

یکی از مواردی که بیشتر مشاورین املاک متاسفانه به آن توجهی نمی کنند، مسئله دکوراسیون دفتر املاک است. هنگامی که یک شرکت محصولی را با کیفیت مناسب تولید می کند، به سراغ بسته بندی و شکل ظاهری ارائه محصول خود می رود.

در کسب و کار مشاوره املاک نیز همین مسئله مطرح است، هنگامی که شما شکل ظاهری مناسبی را برای دفتر کار خود ایجاد می کنید بهتر هم دیده خواهید شد. دیده شدن، مهمترین مسئله در حرفه مشاوره املاک است و یکی از مهمترین راه های آن توجه مشاوران املاک به دکوراسیون و فضای دفتر املاک خودشان است.

در این وبینار از املاک داران، با تدریس مهندس علی حیدری به این موضوع مهم پرداخته ایم. اگر برای شما هم سوال پیش آمده است که چگونه می توانید یک فضا و دکوراسیون املاک حرفه ای داشته باشید، حتما در این وبینار شرکت کرده و یا آن را تماشا کنید.

در این وبینار به بسیاری از سوالات شما پاسخ داده خواهد شد، اینکه چگونه می توان با ایجاد فضای مناسب در دفتر املاک خود مشتریان را جذب کرد؟ مشتریان در چه فضایی بیشتر احساس آرامش می کنند؟ ورودی و محل برگزاری جلسه باید به چه صورت باشد؟

در این جا به صورت خلاصه به این موارد خواهیم پرداخت، اما اگر به اطلاعات جزئی تر و بیشتری نیاز داشتید حتما به وبینار دکوراسیون دفتر املاک مراجعه کنید. این وبینار در تاریخ 24/01/1401 برگزار خواهد شد. همچنین در مقاله هر آنچه باید در مورد دکوراسیون آژانس املاک بدانید نیز به این مسئله پرداخته ایم که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آن مراجعه کنید.

مطمئن باشید شکل ظاهری هر چیزی، (از همه مهمتر در کسب و کارها) در معرفی آن نقش بسزایی دارد. اما شکل ظاهری و دکوراسیون دفتر املاک چه مولفه هایی دارد؟

در این وبینار این موضوع بیشتر مورد بررسی قرار گرفته است، اما در اینجا به این مولفه ها اشاره می کنیم.

موارد مهم در دکوراسیون دفتر املاک شامل:

  • رنگ مناسب
  • المان های جذاب
  • طراحی اصولی فضا

توجه به دکوراسیون دفتر املاک می تواند محل کار شما را به مکانی تاثیرگذار و مناسب برای انجام معامله ها و جلسات تبدیل کند.

شما برای ارائه خدمات خود، نیاز دارید آن را به شکل مناسبی ظاهر کنید. اگر قصد کرده اید که مشاور املاک حرفه ای و موفقی باشید باید به تمامی جوانب این کسب و کار توجه کنید.

فعالیت های شما به وسیله شکل ظاهری که برای دفتر کار خود ایجاد می کنید معرفی می شوند. مشتریان در هنگام نیاز به مشاوره املاک، در سطح شهر به دفاتر و آژانس های املاک بسیاری برخورد می کنند و تقریبا به بیشتر آنها نیز سر می زنند تا بتوانند نتیجه خوبی بگیرند. در این بین شما تنها یکی از این دفاتر و آژانس های املاک هستید و مشتریان از خدماتی که شما ارائه می دهید خبر ندارند، پس باید برای جذب مشتریان و پیشی گرفتن از باقی مشاوران املاک چه کرد؟

برای اینکه بتوانید تمایز خود با دیگر دفاتر املاک را نشان داده و مشتریانی که نزد مشاوران املاک مختلفی می روند را جذب کنید، می بایست آن چیزی که همه افراد در نخستین برخورد با محل کار و دفتر املاک شما می بینند را آنگونه که مناسب است در معرض دید همگان قرار دهید، و آن دکوراسیون دفتر املاک شماست.

رعایت نکات اساسی در فضای کسب و کار مشاوره املاک، می تواند به شما در انجام معاملات بیشتر کمک نماید، اما چگونه؟ برای اینکه به این موضوع پی ببرید حتما در وبینار دکوراسیون دفتر املاک شرکت نمایید.

در دیگر وبینارهای املاک داران می توانید موضوعات مهم دیگری که در کنار توجه به دکوراسیون دفتر املاک می توانند باعث رشد و موفقیت کسب و کار شما شوند را دنبال کنید.

از مهم ترین مواردی که در ایجاد یک فضای مناسب برای دکوراسیون دفتر املاک اهمیت دارند را در ادامه شرح می دهیم.

ایجاد یک ورودی جذاب: نخستین نکته ای که برای طراحی دکوراسیون دفتر املاک باید مورد توجه قرار دهید، ورودی آژانس یا دفتر املاک شماست. ورودی دفتر املاک نخستین جایی است که مشتری با آن برخورد می کند، و اگر شما ورودی جذاب و خوبی داشته باشید، می توانید تاثیر مناسبی بر روی مشتریان خود بگذارید.

استفاده از رنگ های مناسب: هر کسی که کمترین آشنایی با روانشناسی و هنر داشته باشد، این را می داند که رنگ ها تا چه حد بر افراد تاثیر می گذارند. هر رنگی اثر گذاری خاص خود را دارد و شما با توجه به کاربری فضای دفتر یا آژانس املاک خود و اینکه با چه افراد در آنها سر و کار دارید می بایست رنگ مناسبی را انتخاب کنید.

به وجود آوردن فضایی امن: مراجعه کنندگان و مشتریان باید خود را در فضایی امن و صمیمی ببینند تا بتوانند شما را قابل اعتماد بیابند. از آنجایی که افراد در دفاتر املاک به انجام معاملات و تصمیم گیری های مهمی می پردازند، باید در فضایی قرار بگیرند که احساس صمیمیت و اعتماد به خوبی به آنها القا شود.

مجموعه املاک داران علاوه بر مباحث آموزشی مشاوره املاک، در زمینه های دیگری نیز فعالیت کرده و خدماتی ارائه می کند. این خدمات شامل تهاتر ملک، خرید آپارتمان در اصفهان، سفارش خرید ملک در اصفهان، خرید زمین و خانه کلنگی در اصفهان، خرید ملک اصفهان، مشارکت در ساخت و اجاره روزانه باغ و ویلا در اصفهان، رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان، رهن و اجاره خانه ویلایی در اصفهان و غیره می شوند.