مشاورین املاک

مشاوران املاک موفق در جهان چگونه مشتریان خود را تحت تاثیر قرار می دهند؟

مشاوران املاک موفق همیشه از ترفندهای مهم و اثر بخش استفاده می کنند، و آن تحت تاثیر قرار دادن مشتریان است. مشاوران املاک هرچه بیشتر و بهتر مشتریان خود را تحت تاثر قرار دهند بهتر می توانند به اهداف خود دست یابند. حالا سوالی که پیش می آید این است که چگونه مشاوران املاک می توانند مشتری ها را شگفت زده کنند؟

متفاوت بودن و ایجاد روابط موثر و همراه با اطمینان یک رویکرد بسیار کارآمد و موثر است. ایجاد رابطه موثر و مطمئن با مشتریان باعث می شود که نام تجاری شما توسعه یافته و در نتیجه کسب و کار شما پیشرفت کند. مشاوران املاک هر چقدر که روابط موثر بیشتری را با مشتریان خود برقرار سازند در واقع توانسته اند اعتبار کسب و کار خود را بیشتر کنند، هنگامی که اعتبار نام تجاری آنان بیشتر شود مشتریان بیشتری نیز را جذب خواهند کرد.

مشاوران املاک موفق در جهان
مشاوران املاک موفق در جهان

مشاوران املاک و تاثیرات مثبت شبکه سازی در کسب و کار آنان

همیشه در هر کسب و کاری به خصوص در مشاغل آزاد، هر شخصی شبکه ای از افراد مورد اعتمادی را که با کار او در ارتباط اند را بر می گزیند و با آنها کار می کند. مشاوران املاک نیز به خاطر شرایط شغلی خود با افراد بسیاری در ارتباط هستند و برای توسعه و پیشرفت کسب و کار خود بهترین ها را باید انتخاب کنند. شما برای اینکه مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهید و بهترین بازده را داشته باشید، می بایست مشتریانتان را با بهترین افراد در مشاغلی که می شناسید متصل سازید. به طور مثال هنگامی که یکی از مشتری ها برای تعمیرات و یا طراحی داخلی مسکن خود از شما مشاوره می گیرد، شما با مشاوره های مفید خود و متصل کردن آنها با بهترین ارائه دهندگان خدمات می توانید مشتریان خود را تحت تاثیر قرار داده و بر اعتبار خود بیفزایید. پس در نتیجه شما باید با متخصصین حرفه ای و مناسب هر حوزه ای در ارتباط باشید و شبکه ای از آنان را در اختیار خود داشته باشید.

مطالعه این مقاله   8 راهکار طلایی برای کسب درآمد حاصل از اجاره
مشاوران املاک موفق در جهان
مشاوران املاک موفق در جهان

ایجاد رابطه طولانی مدت و جذب کردن مشتری تا چه حد برای مشاورین املاک موثر واقع می شود؟

یکی از راه هایی که مشاوران املاک موفق در جهان با آن توانسته اند مشتریان خود را تحت تاثیر قرار داده و آنها را هرچه بیشتر جذب نماید، توصیفاتی است که آنان از محل برای او انجام داده اند. شما با معرفی اماکن تفریحی و جذاب برای مشتری هایتان آنها را تحت تاثیر قرار می دهید و آنان را به مشتری های ثابت خود خواهید افزود.

آیا داشتن روابط کاری با مشتریان فکر خوبی است؟

صد در صد! این کار باعث عمیق تر شدن روابط بین شما و مشتری هایتان خواهد شد. هنگامی که شما برای کاری و یا نیازی به مشتری های خود رجوع می کنید و کارتان را به آنان بسپارید در واقع یک جَو صمیمی و پر اعتمادی را در ارتباط خود با آنان می سازید. پس همیشه شغل مشتری هایتان را به خاطر داشته باشید و برای این مسئله اهمیت زیادی قائل باشید.

مشاوران املاک موفق در جهان
مشاوران املاک موفق در جهان

آموزش و آموختن

سعی کنید اطلاعات عمومی خود را بالا ببرید. هنگامی که شما درمورد مسائل بسیاری اطلاعات داشته باشید و این اطلاعات را به مشتریان خود بیاموزید، وجه و مقبولیت بالایی را نزد آنان کسب خواهید کرد. نتیجه این عمل علاوه بر اینکه مشتری های خود را تحت تاثیر قرار داده اید این است که اعتبار زیادی نیز کسب خواهید کرد. شما می توانید با مشتریان خود درباره بسیاری از مسائل مانند ورزش، اخبار و غیره صحبت نمایید.

مطالعه این مقاله   برای حسابداری املاک از چه ابزارهایی استفاده کنیم؟

متعهد باشید

به قول هایتان عمل کنید. هیچ چیز مانند این نمی تواند اعتبار مشاورین املاک را نزد مشتریانشان بالا ببرد. مثلا اگر به مشتری های خود قول هایی از قبیل تخفیف گرفتن می دهید حتما به آن متعهد باشید.

تا اینجای کار به بایدهایی اشاره کردیم که موجب کامیابی و موفقیت مشاوران املاک بین المللی موفق شده است. حالا از اینجا به بعد به اشتباهاتی که مشاوران املاک هرگز نباید به آنها دست بزنند اشاره می کنیم.

مشاوران املاک موفق در جهان
مشاوران املاک موفق در جهان

اشتباهاتی که مشاوران املاک هرگز نباید به آنها دست بزنند چیست؟

اشتباهاتی که مشاورین املاک ممکن است به آنها دست بزنند، شاید بعضاً کوچک و بی تاثیر جلوه کنند اما در کار آنها همین جزئیات بسیار تاثیرگذار خواهند بود. مشاوران املاک موفق در جهان هرگز با مشتریان خود گلاویز نمی شوند، منظور از این حرف این است که اگر شما می خواهید تاثیر خوبی بر مشتریان خود بگذارید هرگز نباید با آنها بحث و جدل کنید. این کار باعث خواهد شد که آنها از شما زده شوند.

دومین اشتباه، بیان تند و شتاب زده است. اگر شما با مشتری هایتان با بیانی تند و همراه با عجله صحبت نمایید، این قضیه عدم اعتماد به نفس شما را نشان خواهد داد. علاوه بر این شیوه بیان تند و عجولانه نه تنها نمی تواند بر مشتریان تاثیر مثبت بگذارد، بلکه آنها را پس می زند.

مطالعه این مقاله   برخورد مناسب با مشتری باعث افزایش فروش می شود!

علاوه بر بیان تند و شتابزده بیان آهسته و خسته کننده نیز تاثیر منفی بر کار شما می گذارد. این کار به جای اینکه مشتری ها را جذب نماید آنها را کسل خواهد کرد و این حس به آنها دست می دهد که نتیجه خوبی از شما نخواهند گرفت.

تا به اینجای کار به قدرت بیان و تاثیر مثبت آن بر کار مشاوران املاک موفق در جهان اشاره کردیم. مورد آخری که مشاوران املاک باید به آن توجه داشته باشنند این مسئله است که حتما تلاش خود را بکنند تا مشتری ها ملک مورد نظر را ببینند. بعضاً پیش می آید که مشاورین املاک توصیفاتی را از ملک برای مشتری ها ارائه می کنند، اما آنها میلی به بازدید ملک نخواهند داشت. در چنین مواردی شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا مشتری را به بازدید از ملک ترغیب کنید.

مشاوران املاک موفق در جهان
مشاوران املاک موفق در جهان

جمع بندی

کسب و کار مشاوران املاک این روزها بسیار داغ و حتی شلوغ شده است، این مسئله باعث شده تا رقابت شدیدی به وجود آید. عملکرد مناسب و درست برای مشاوران املاک م تواند موقعیت شغلی آنها را بسیار ارتقا دهد. جهت خرید و فروش خانه در اصفهان می توانید به سایت املاک داران مراجعه کرده و اطلاعات بسیاری از خانه هایی که برای فروش قرار داده شده اند را به دست بیاورید. در شرایطی که به دست آوردن پول برای خرید خانه سخت باشد، بهترین روش برای خرید ملک استفاده از شیوه تهاتر می باشد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر از این شیوه معامله و انجام آن می توانید از صفحه مربوطه در سایت املاک داران کمک بگیرید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا