مجله صوتی

تاثیر شبکه های اجتماعی بر فروش ملک

تاثیر شبکه های اجتماعی بر فروش ملک

تاثیر شبکه های اجتماعی بر فروش ملک در این پادکست مورد بررسی قرار می گیرد . چرا اینترنت و استفاده از آن می تواند در توسعه کیفیت و کمیت همیار خوبی باشد . با توجه به این نکته که اینترنت در ایران مورد محدودیت هایی از جمله فیلترینگ قرار گرفته است اما می بینیم کشورمان همچنان یکی از پرمصرف ترین جوامع اینترنت است . البته قبل از عرضه و استفاده از تکنولوژی باید آموزش چگونگی و چرایی استفاده از آن در دسترس همگان قرار گیرد و این پادکست ، فایل صوتی ، با این هدف به شما از آمارها و اهمیت اینترنت و فضای مجازی می گوید و اطلاعات مفیدی در رابطه با فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به سمع شما می رساند .

مسئله فضای مجازی با شبکه های اجتماعی دو مبحثی است که به اشتباه در کنار یک دیگر قرار می گیرند . فضای مجازی بستری است برای ارائه هرچه در عالم واقعیت لمس می شود با این تفاوت که در این بستر نمی توان با قوه لامسه محصولات و خدمات را لمس کرد و بیشتر قوه احساس را درگیر می کند . هدف از اجاد چنین بستری علاوه بر پناهگاهی برای تنهایی انسان امروزی (که بخشی از آن شبکه های اجتماعی است) عرضه و تقاضای سریع تر با کیفیت بیشتر است . در این رابطه شبکه های اجتماعی که موضوع زیربنایی این پادکست است تبدیل به ابزار ابتدایی عرضه و تقاضا شده است چه در زمینه دیدگاه شخص و  چه در زمینه محصولات و دستاورد ها .

مطالعه این مقاله   پادکست صوتی: داستان دو بازاریاب

در این اپیزود برای شما شرح می دهیم که چگونه میتوانید در بستر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ، فایل هایتان را به 47 میلیون نفر عرضه کنید

📤اگه این پست رو دوست داشتی ،ذخیرش کن و برای دوستات هم بفرست📥

آیا تجربه ای در زمینه ی فروش مجازی داری ؟ برامون بنویس 🖊️

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

تحریریه املاک داران 3

ما در تیم تولید محتوای املاک داران در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه مشاورین املاک، مسائل حقوقی و سرمایه گذاری در بازار مسکن را برای شما فراهم کنیم.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا