وبیناروبینار مشاوران املاک موفق

وبینار تیپ ظاهری مشاوران املاک (قسمت چهارم)

مشاوران املاک خود را به وسیله ظاهرشان به مشتری ها نشان می دهند. آیا خود شما هم هنگامی که به فروشنده یا هر شخص دیگری برخورد می کنید، دیدن تیپ ظاهری او (چه خوب و چه بد) روی شما تاثیر می گذارد؟

بدون شک پاسخ شما مثبت خواهد بود، چراکه تیپ ظاهری معرف شخصیت و در واقع جزئی از رفتار شما خواهد بود. ظاهر افراد شامل لباس، آراستگی و موارد دیگر می شود که توجه نشان دادن به آنها می تواند در کنار بقیه موارد تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

اگر می خواهید به یک مشاور املاک حرفه ای تبدیل شوید باید به تمامی جوانب موثر و مهم در این حرفه توجه داشته باشید. تیپ ظاهری مشاوران املاک باید به گونه ای باشد که در هنگام برخورد مشتریان به آنها، احساس تمایل و اعتماد در آنان ایجاد شود.

در وبینار تیپ ظاهری مشاوران به مولفه ها و نکات مهم در این باره پرداخته می شود. املاک داران با برگزاری وبینارهای آموزشی در حوزه مشاوره املاک، قصد دارد به جوانب تخصصی این کسب و کار بپردازد.

هر کسب و کار و پیشه ای، در بین افراد جامعه با تیپ و ظاهر خاص خودشان شناخته شده اند. مشاوران املاک نیز با توجه به اینکه با مشتریان زیادی برخورد و معاشرت دارند، می بایست حتما به این موضوع توجه زیادی نشان بدهند.

در وبینار تیپ ظاهری مشاوران املاک شما را بیشتر با این موضوع آشنا می کنیم، اما در ادامه به صورت خلاصه و در حد اشاره کردن به آنها می پردازیم.

مطالعه این مقاله   وبینار مشاورین املاک موفق قسمت دوم

اگر به عنوان یک تازه وارد قصد دارید به این کسب و کار ورود کنید، باید این نکته را مورد توجه خود قرار دهید که مردم دوست دارند در هنگام مراجعه به دفاتر املاک، با مشاور املاکی خوشپوش و با ظاهری رسمی برخورد داشته باشند.

این موضوع که مشاوران املاک باید تیپ ظاهری مناسبی داشته باشند از این جهت هم اهمیت می یابد که در جریان استخدام آنها نیز، داشتن ظاهر شیک می تواند تاثیر مثبتی بگذارد.

سمت و سوی کسب و کارها راه مدرنیته را در پیش گرفته اند، به طور مثال بازاریابی املاک دیگر به روش های قدیمی صورت نمی گیرد و به وسیله فضای مجازی و اینترنت انجام می شود. بقیه موارد نیز به همین شکل باید همگام با پیش روی زمان به روز شوند. به طور مثال اگر تیپ و استایل روز تغییر می کند، مشاوران املاک نیز به همان نسبت باید با آن همراه شوند. اما چرا؟

بسیاری از مشتریانی که به سراغ شما می آیند از تمام اقشار جامعه تشکیل می شوند و در آنها از پیر تا جوان یافت می شود. به همین خاطر شما باید به گونه ای خود را نشان دهید که بتوانید با بیشتر آنها ارتباط خوب و موثری برقرار کنید.

مطالعه این مقاله   جلسه پنجم وبینار : تاثیر زبان بدن در موفقیت شغل مشاور املاک

به طور مثال رسیدگی به مدل مو و داشتن یک استایل مناسب برای موی سر می تواند به شما ظاهری شیک و ساده بدهد. همچنین آراستگی لباس ها می تواند در نخستین برخورد با مشتری، اولین تاثیر مثبت را بگذارد.

اگر شما متناسب با محیط اطراف خود، به طور مثال محل کار لباس بپوشید و تیپ ظاهری خاصی را انتخاب کنید، در واقع رفتار و برخوردی را از سوی دیگران برای خود ایجاد کرده اید.

متناسب با موقعیت آژانس یا دفتر املاک خود و مشتریانی که دارید می بایست استایل خود را انتخاب کنید. البته ناگفته نماند که بیشتر افراد از هر قشری که باشند، هنگامی که برای دریافت خدماتی به اشخاص مراجعه می کنند، از برخورد با فردی شیک پوش و دارای ظاهر مناسب خوشنود خواهند شد.

داشتن ظاهر حرفه ای و مناسب در برخورد با مشتریان از شما یک مشاور املاک محبوب می سازد. انتخاب تیپ و ظاهر در کسب و کار مشاوره املاک به موقعیت شما نیز بستگی دارد. اگر در یک شهر بزرگ زندگی می کنید باید تیپ و ظاهری متناسب با آن را انتخاب کنید، و اگر در روستا و یا شهر کوچکی مشغول به کار در حوزه مشاوره املاک هستید، بسیاری از مولفه های مربوط به ظاهر مشاوران املاک اهمیت خاصی نخواهند داشت.

حتی اگر در روزهایی که مشتری و مراجعه کننده ندارید هم با استایل مناسبی ظاهر شوید، از محیط کاری خود تصویری مناسب ارائه خواهید داد و این برای بقیه کارمندان اهمیت خواهد داشت.

مطالعه این مقاله   وبینار مشاوران املاک موفق : دکوراسیون دفتر املاک (جلسه سوم)

حال سوالی که پیش می آید این است که لباس مناسب برای محل کار یک مشاور املاک، چه خواهد بود؟

اگر در منطقه ای که کار می کنید فضا رسمی است، می بایست استایل و لباسی شسیک و رسمی را انتخاب کنید. همچنین اگر فضای کاری شما کمتر رسمی است و نیازی به داشتن تیپ ظاهری رسمی نمی بینید، می توانید از استایلی راحت تر  و معمولی تری استفاده کنید.

در وبینار تیپ ظاهری مشاوران املاک به این موضوع پرداخته شده است. در تاریخ 31/01/1401 این وبینار برگزار خواهد شد. برای شرکت در این وبینار می توانید به ثبت نام در آن بپردازید.

مجموعه املاک داران علاوه بر آموزش در حوزه املاک خدمات متعددی ارائه می کند که شامل تهاتر ملک، خرید آپارتمان در اصفهان، سفارش خرید ملک در اصفهان، خرید زمین و خانه کلنگی در اصفهان، خرید ملک اصفهان، مشارکت در ساخت و اجاره روزانه باغ و ویلا در اصفهان، رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان، رهن و اجاره خانه ویلایی در اصفهان و غیره می شوند، برای کسب اطلاعات بیشتر از این خدمات می توانید به صفحه اصلی سایت املاک داران مراجعه فرمایید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا