رسانهمجله ویدیوئی

کلاهبرداری های رایج در بازار املاک و مسکن

کلاهبرداری های رایج در بازار املاک

کلاهبرداری های رایج در بازار املاک و مسکن از جمله مواردی هستند که مردم باید با آنها آشنایی یابند. آشنایی با روش های رایج کلاهبرداری در حوزه خرید و فروش املاک به قدری مهم است که ناآگاهی از آنها می تواند ضربه های سنگینی بر افراد وارد کند و بخش زیادی از سرمایه فرد یا خانواده ای را به باد دهد.
یک مشاور املاک حرفه ای باید از این روش ها آگاه باشد و مشتریان خود را نیز آگاه کند. با مجله املاک داران همراه باشید تا با این روش های رایج کلاهبرداری در خرید و فروش ملک آشنایی یابید و در تله آنها نیفتید.
قراردادهای ملکی نیز مانند دیگر قراردادهای حقوقی، به آگاهی کافی نیاز دارند. در قراردادهایی که در حوزه املاک و مستغلات منعقد می شوند، احتمال کلاهبرداری زیاد است، همچنین ملک و مسکن هم سرمایه گذاری محسوب می شود و هم اینکه در کشور ما هزینه زیادی را می طلبد، به همین علت آشنایی با روش های کلاهبرداری در حوزه املاک اهمیت زیادی دارد.
درگیر مسائل پیچیده حقوقی و راه پله های دادگاه شدن در هر حالت بسیار بد خواهد بود و باعث گرفتار شدن اشخاص می گردند. پس حتما قبل از اقدام به عقد قراردادهای ملکی، از خطرات احتمالی آن اطمینان یابید تا نتایج جبران ناپذیری برای شما به وجود نیاید.

برای خرید و فروش آپارتمان در اصفهان، خرید زمین و خانه کلنگی در اصفهان، مشاوره حقوقی املاک، تهاتر، خرید و فروش خانه در اصفهان، مشارکت در ساخت به سایت املاک داران مراجعه کنید.

مطالعه این مقاله   تا حالا صندلی بازی کردی؟

امتیاز کاربران: 4.65 ( 1 رای)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا