وبیناروبینار مشاوران املاک موفق

وبینار مشاورین املاک موفق قسمت دوم

وبینار مشاورین املاک موفق برای چه کسانی مناسب است؟ چرا باید در این وبینار شرکت کنیم؟ شغل مشاوره املاک به گونه ای است که به صورت شاخه ای به رشته های متعددی مرتبط می شود. مشاوران املاک موفق، در سراسر جهان هم در زمینه تبلیغات و بازاریابی املاک موفق عمل می کنند، و هم اینکه طریقه برخورد با مشتری را به خوبی می دانند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ورود به وبینار مشاورین املاک موفق، می توانید پس از گذراندن مراحل ثبت نام آن را بارگیری کرده و تماشا نمایید.

دانلود وبینار مشاورین املاک موفق قسمت دوم

وبینار مشاورین املاک موفق

خوب گوش دهید! نصف بیشتر رازهای شغل مشاوران املاک، در حرف هایی است که مشتریانشان به آنها می زنند. حرفه مشاوره املاک فرمول ندارد و مانند ریاضیات نیست که همیشه از فرمولی از پیش تعیین شده پیروی کند. اما نکاتی هم در این کسب و کار هستند که ثابت اند و توجه به آنها در موفقیت و افزایش درآمد مشاوران املاک بسیار موثر خواهد بود.

توجه به این نکات، خلاقیت و تلاش در آنها دیگر به شما بستگی دارد. در این وبینار به یکی از این نکات مهم پرداخته شده است. خوب گوش دادن!

گوش دادن درست، می تواند در جهت دهی کار شما تاثیر گذار باشد و باعث شود که شما تصمیم درست را بگیرید. خوب گوش دادن به مشتری، نیازهای او را برای شما عیان می کند.

مطالعه این مقاله   جلسه پنجم وبینار : تاثیر زبان بدن در موفقیت شغل مشاور املاک

در کسب و کاری مانند مشاوره املاک، داشتن آگاهی از نیازهای مشتری بسیار مهم است. هنگامی که شما بتوانید نیازهای مشتری خود را به خوبی برای او بر طرف کنید، کار خود را به درستی به سرانجام رسانده و تجربه موفقیت آمیزی داشته اید.

خوب گوش دادن برای مشاوران املاک از این جهت نیز اهمیت دارد که، امروزه مشتریان در زمینه های فروش از میزان آگاهی بالایی برخوردارند. به همین خاطر اول از همه باید با مشتری های خود روراست باشید تا به شما اعتماد کنند.

مورد اعتماد بودن بهترین بازاریابی و مهمترین اصل موفقیت در کسب و کار است. ثابت کننده این نکته هم برندهای قدیمی هستند، شما در موقع خرید لباس یا مواد غذایی کدام برند را انتخاب می کنید؟ بی شک برندی که مورد اعتمادتر است جواب شما خواهد بود.

خوب شنیدن مساوی است با درک چالش مشتری. با تماشای وبینار مشاوران املاک موفق می توانید این موضوع را بهتر درک کنید. چالش مشتری در واقع دلیلی است که او را پیش شما کشانده است، وقتی آن را خوب درک نکرده باشید، هر چقدر هم که تلاش کنید نخواهید توانست آن را حل نمایید.

پس اولین شرط موفقیت در شغل مشاوره املاک خوب شنیدن است، اگر شما چالش های مشتری خود را درک نکرده باشید، چگونه می توانید نیاز او را بر طرف کنید و یا خدماتی به او ارائه دهید. این مسئله باعث می شود، شما در مسیری درست گام برداشته و وقت و انرژی خود را هدر ندهید.

مطالعه این مقاله   وبینار مشاوران املاک موفق : دکوراسیون دفتر املاک (جلسه سوم)

ملاقات و رودر رو شدن با مشتری، مهمترین رویداد برای مشاوران املاک است. اما لازمه یک ملاقات خوب و درست چیست؟ اینکه چالش ها و نیازهای مشتری را به درستی درک کرده باشید. اما چگونه می توانیم این نیازها، علایق و چالش ها را پیدا کنیم؟

پیش از اینکه به حرف های مشتری خود خوب گوش کنید، باید از او به خوبی سوال کرده باشید. سوالات درست، آن چیزهایی را برای شما به ارمغان می آورد که نتیجه اش فروش موفقیت آمیز شما خواهد بود.

شما به عنوان مشاور املاک، راه حل هایی دارید، پس از اینکه حرف های مشتری خود را به خوبی گوش کردید، می بایست آن ها را ارزیابی کرده و راه حل های مناسبی به او ارائه کنید. با خوب گوش کردن، از عجله جلوگیری کرده و می توانید معاملات خوبی داشته باشید.

مجموعه املاک داران ارائه کننده خدمات متعددی در زمینه خرید و فروش، رهن و اجاره، تهاتر، مشارکت در ساخت و غیره است که برای کسب اطلاعات بیشتر از آنها می توانید به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید. اگر قصد دارید اطلاعات خود را در زمینه املاک افزایش دهید، می توانید به مجله املاک داران مراجعه نمایید.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا