معرفی محله ها

بهترین شهرک های اطراف اصفهان برای خرید آپارتمان

از آنجایی که خرید خانه در اصفهان سخت تر شده و قیمت ها در داخل این شهر بسیار افزایش یافته اند، شهرک های اصفهان یا اطراف آن انتخاب مناسبی برای خرید خانه هستند. بیشتر شهرک های اطراف اصفهان دارای امکانات رفاهی خوبی هستند و حتی همین نزدیک بودن آنها به اصفهان باعث می شود که دسترسی خوبی به مراکز درمانی و تفریحی داشته باشند.

بهترین شرایط در شهرک های اطراف اصفهان برای خرید آپارتمان شامل؛ قیمت، میزان پیشرفت، امکانات و غیره هستند. اگر قصد خرید خانه در شهرک های اطراف اصفهان را داشتید حتما این مقاله را تا پایان مطالعه فرمایید.

در این مقاله می خواهیم با بهترین آپارتمان ها و شهرک های مسکونی جدید اصفهان آشنا شویم و آنها را از جهات مختلفی بررسی کنیم. اگر سرمایه ای را برای خرید خانه کنار گذاشته اید و می خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید، باید اطلاعات مناسبی از خانه و آپارتمان های مورد نظر خود کسب نمایید.

ناگفته نماند که در کلان شهر اصفهان در سال های اخیر شاهد افزایش چشمگیر ساخت و ساز بوده ایم و خیلی از محله هایی که تا پیش از این از قیمت و شرایط ساخت و ساز مناسبی برخوردار نبوده اند در حال حاضر دارای گران ترین خانه های این شهر هستند.

با افزایش روند برج سازی و ساخت و ساز، آینده شهرک های اطراف اصفهان بسیار خوب به نظر می رسد و کمتر بودن قیمت آنها نسبت به خانه های داخل و مرکز شهر اصفهان نیز حتی می تواند یک مزیت به شمار بیاید.

بهترین شهرک های اطراف اصفهان برای خرید آپارتمان

بهترین شهرک های اطراف اصفهان با توسعه این شهر آینده بسیار خوبی خواهند داشت، ناگفته نماند که همین الان هم دارای آپارتمان های خوش ساخت و مناسبی برای خرید آپارتمان هستند. شهرک های اطراف اصفهان همچنین به خاطر وجود زمین های زیادی که برای ساخت و ساز هم بسیار مناسب اند، دارای شرایط خوبی برای ساخت و ساز و خرید خانه کلنگی در اصفهان هستند.

توسعه شهر اصفهان و انبوه سازی ساختمان در این شهر بیشتر متمایل به جنوب شرقی آن است. وجود زمین های مناسب جهت ساخت و ساز و قرار داشتن رینگ سوم ترافیکی اتوبان شهید کشوری در این بخش از شهر اصفهان از جمله دلایل پیشرفت ساخت و ساز در آن است و اینده شهرک شهید کشوری تضمین شده است. در ادامه به معرفی این شهرک ها خواهیم پرداخت.

شهرک آبشار

شهرک آبشار اصفهان واقع شده در اصفهان خیابان هزار جریب، تا به الان بستری مناسب برای انجام پروژه های ساختمانی بوده است و مجتمع های مسکونی بسیار خوبی در آن ساخته شده است. شرکت عمران آبشار اسپادانا یکی از پروژه‌های عمرانی را در این شهرک در سال ۱۳۹۰ اجرا کرده است.

حاصل این پروژه عمرانی ۷۲۰ واحد مسکونی در این شهرک بوده است. تا به الان در این شهرک مجتمع‌های مسکونی و تجاری متعددی ساخته شده است و در آینده هم برنامه های عمرانی متعددی در نظر گرفته شده است.

در شهرک آبشار همچنین پروژه‌های مختلفی در حال انجام است و در آینده واحدهای مسکونی بسیاری به صاحبانشان تحویل داده خواهد شد که مناسب متقاضیان خرید خانه در آبشار اصفهان است.

شهرک امیریه (امیر حمزه)

شهرک امیریه یا امیر حمزه در جنوب غربی شهر اصفهان واقع شده است، این شهرک در غرب کوه صفه قرار داشته و در آن می توان شاهد انواع خانه های ویلایی و آپارتمانی بود.

مرکز خرید و یا همان بازارچه شهرک امیریه از امکانات مهم این شهرک بوده و در خیابان محمد ساعد اصفهانی، بین کوچه سوم و چهارم قرار دارد. درمانگاه و مرکز سلامت امیر حمزه، از امکانات رفاهی و درمانی است که در این شهرک وجود دارد.

اگر قصد خرید آپارتمان در شهرک امیریه اصفهان یا همان امیر حمزه را دارید، می توانید سرمایه ای بین یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان تا ده میلیارد تومان بودجه در نظر بگیرید. قیمت خانه ها در این شهرک بیشتر به مصالح و نوع ساخت آنها بستگی دارد. با توجه به نیازهایتان و سرمایه ای که در نظر گرفته اید می توانید دست به انتخاب آپارتمان های لوکس، متوسط و یا معمولی موجود در این شهرک بزنید.

خرید خانه کنگی در امیریه اصفهان نیز می تواند فکر خوبی باشد. از آنجاییکه زمین های اطراف شهر اصفهان مستعد رشد و توسعه هستند، خرید زمین در این منطقه می تواند ایده خیلی خوبی باشد و بهترین منطقه اصفهان برای زندگی محسوب می شود.

بسیاری از افراد با خرید زمین می خواهند دست به ساخت و ساز بزنند و خانه مورد علاقه خود را بسازند، بعضی دیگر نیز به دنبال بساز بفروشی اند و می خواهند از این طریق بازده کسب کنند. اما خرید زمین در مناطقی مانند شهرک امیریه که آینده دار هستند برای سرمایه گذاری طولانی مدت هم می توانند بازده خوبی داشته باشند. بعضی از افراد با سرمایه ای کمتر برای خرید خانه به خرید زمین در چنین مناطقی اقدام می کنند تا در آینده با افزایش قیمت آنها، سرمایه بیشتری جذب کنند.

بیشتر آپارتمان های موجود در شهرک امیریه بین یک میلیارد و دویست میلیون تا سه میلیارد و پانصد میلیون تومان هستند و باتوجه به امکانات و مصالح به کار رفته در آنها قیمت ها متغیر هستند.

شهرک میلاد

شهرک میلاد اصفهان یکی دیگر از معروف ترین شهرک های مسکونی اصفهان است. شهرک میلاد در نزدیکی باغ فدک قرار گرفته است که این خود یکی از مزیت های آن به شمار می آید. قیمت خانه ها و آپارتمان های موجود در این شهرک نیز نسبت به داخل شهر اصفهان مناسب تر است.

میانگین قیمت خرید آپارتمان در شهرک میلاد اصفهان بین ۸۵۰ میلیون تومان تا ۳ میلیارد و پانصد میلیون تومان است. آپارتمان های موجود در این شهرک نیز از متریال و به روزی برخوردار است.

همچنین انواع و اقسام امکانات رفاهی چون مراکز خرید، مراکز تفریحی و غیره در نزدیکی این شهرک وجود دارد. مراکز خرید افق کورش و بازار روز کوثر، بیمارستان غرضی و باغ فدک از جمله مراکز مهم نزدیک به شهرک میلاد هستند.

شهرک اصفهان نگین

شهرک نگین یکی از شهرک های مناسب برای کسانی است که می خواهند خانه ای با قیمت پایین خریداری کنند. پارک جنگلی نگین از مراکز تفریحی واقع در این شهرک است. همچنین این شهرک در نزدیکی بلوار کاوه قرار گرفته است که دسترسی به نقاط مختلف شهر را برای ساکنین این شهرک فراهم می کند.

بلوار کاوه از پل شریعتی تا میدان شهدا امتداد می یابد و شهرک نگین را به نزدیکی مرکز شهر وصل می کند. موقعیت این شهرک در نزدیکی ترمینال کاوه و بیمارستان غرضی قرار دارد. قیمت آپارتمان در شهرک نگین اصفهان بستگی به مواردی همچون زیر بنا، متراژ، نوع ملک و غیره دارد.

شهرک ولیعصر اصفهان

برای خرید آپارتمان در شهرک ولیعصر اصفهان نیز مانند دیگر شهرک‌های اطراف اصفهان از قیمت مناسب تری نسبت به آپارتمان های داخل این شهر برخوردار است. شهرک ولیعصر اصفهان در نزدیکی آزادراه معلم قرار گرفته است. آپارتمان های موجود در شهرک ولیعصر اکثرا نوساز بوده و از طراحی ساخت مناسبی برخوردارند.

نتیجه گیری

خرید آپارتمان در شهرک های اطراف اصفهان برای کسانی که می خواهند با بودجه اندکی صاحب خانه شوند انتخاب بسیار خوبی است. پیشرفت ساخت و ساز در کلان شهر اصفهان در سال های اخیر نشان دهنده این است که این زمین ها و آپارتمان ها آینده روشنی می توانند داشته باشند.

همچنین از آنجایی که آپارتمان های ساخته شده در این شهرک ها اکثرا نوسازند، دارای مصالح و امکانات به روزی نیز هستند. برای اقدام به خرید و فروش آپارتمان در اصفهان می توانید از خدمات مجموعه املاک داران همچون معاوضه ملک با ملک، مشارکت در ساخت استفاده کنید، همچنین مجموعه املاک داران خدمات دیگری را در حوزه ساخت و ساز و خرید و فروش ارائه می کند.

گروه تحریریه املاک داران

هدف گروه تحریریه املاک داران همه سوالات شما را در حوزه املاک و ساخت و ساز پاسخگو باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا