مشاورین املاک

املاک دار حرفه ای چگونه با مشتری برخورد می کند

در این پست از سایت املاک داران  به مواردی اشاره می شود که مشتری را غافلگیر می کند . اصل غافلگیری همواره پاسخ مثبت نمی دهد اما در زمینه ارتباطات دوستانه با مشتری قطعا جوابگو است .  شما به عنوان یک مشاوره املاک ابتدا باید بهترین دوست برای ارباب رجوع خود باشید و سپس بهترین مشاوره . همچنین می توانید مقاله مشاوران املاک موفق در جهان چگونه مشتریان خود را تحت تاثیر قرار می دهند را مطالعه نمایید.

املاک دار حرفه ای برای توسعه کسب و کار خود ارزش قائل می شود . مشاورین املاک در جهان سعی می‌کنند مشتری‌های خود را هرچه بهتر و بیشتر متاثر کنند . آنها می‌دانند که برای شگفت‌زده کردن مشتری خود، باید از منفک ، جدا باشند. اگر اعتماد ، اطمینان و رابطه موثرتر در کار شما وجود داشته باشد، می‌توانید شگفت آفرین باشید . شما با روش‌هایی می‌توانید نام تجاری خود را توسعه دهید. در این یادداشت به مسائلی خواهیم پرداخت که مشاورین املاک موفق به آنها توجه می کنند.

شبکه سازی در املاک را جدی بگیرید

سعی کنید رابطه مستقیم مشتری هایتان با خدمات خود را حفظ کنید . کیث فرازی در این باره می‌‌گوید: «من باور دارم که شبکه‌سازی یکی از مهم‌ترین مهارت‌های شغلی و زندگی است»؛  چرا ؟ وقتی افرادی را می‌شناسید، تمایل بیشتری دارید با آنها کار کنید.

مطالعه این مقاله   شرایط اخذ جواز کسب مشاور املاک

در طول زندگی اجتماعی خود با تعدادی آشنا هستید و یک برگه از ارائه دهندگان خدمات مختلف تهیه کردید . برای سورپرایز کردن مشتری او را به بهترین مشاغلی که می‌شناسید، معرفی کنید. به عنوان مثال ارباب رجوعی که نیاز به تعمیرکار، معمار، طراح یا مشاغل دیگر مرتبط با ملک داشته باشد ، باید از سوی  شما به این مشاغل معرفی گردد .

به مشتری اعتماد کنید

مشاور املاک حزفه ای
مشاور املاک حزفه ای

برای عمق بخشیدن به رابطه با ارباب رجوع دیگر چه کارهایی باید بکنید ؟ بگذارید او کار شما را انجام دهد مشتری شما خدماتی ارائه می‌کند، بدون شک از آن استقبال کنید . نیازی نیست هرچند وقت یک بار جویای حال او شوید ؛ ولی حتما حرفه شان را در نظر داشته باشید . اگر مشتری شما لاستیک‌فروش است. هر آنچه در این زمینه نیاز داشتید را از او تهیه کنید .

همواره در حال یاد گیری باشید

راه دیگر برای سورپرایز کردن مشتری‌ ، روحیه آموزشی است . باید در مورد مسائل جامعه، زندگی و بسیاری مسائل عمومی، همواره در حال یادگیری باشید . تلاش مستمر داشته باشید تا در بسیاری از زمینه‌ها خودتان را حرفه‌ای کنید . با مشتری‌ها در مورد گروه‌های اجتماعی،‌ روستاهای کشور، ورزش‌ها و تکنولوژی جدید روز صحبت کنید. بدون هیچ برنامه‌ای از آن‌ها بپرسید، غذای مورد علاقه‌تان چیست؟ و در زمان مناسب آنها را غافلگیر کنید .

مطالعه این مقاله   نکاتی که درباره مشاوره تمدید قرارداد اجاره ملک باید بدانید

اصل غافلگیری را فرراموش نکنید

تقدیم شاخه گل به هر کسی نه تنها مشتری می تواند کار بزرگی باشد .  هماهنگ کنید که در روز تحویل گرفتن خانه، یک هدیه ، ترجیحا یک سبد گل ، به او تقدیم کنید . او را با محل جدید آشنا کنید و برای او وقت بگذارید . این کار احساس امنیت خاطر ایجاد می‌کند . نقاط جالب و جاذبه‌های محله را به او نشان دهید. همواره آنچه را که خود می خواهید برای مشتری هم در نظر بگیرید . سعی کنید بهترین مکان های محله را به او معرفی کنید . تا مشتری به حد مناسب از برخورد دوستانه شما غافلگیر شود .

املاک دار حرفه ای چگونه با مشتری برخورد می کند
املاک دار حرفه ای چگونه با مشتری برخورد می کند

جاذبه ها را جدی بگیرید

همواره از جاذبه های محلی برای او بگویید . مکان‌هایی مانند موزه و پارک‌ها را به او معرفی کنید. نزدیک‌ترین‌های محل اقامت مشتری را به او بشناسانید. حتی می‌توانید به او بلیت برخی از این جاذبه‌ها را هدیه بدهید.

با مشتری‌های خود آشنا شده و از آن‌ها سوال بپرسید. هدیه‌ها از جانب شما به مشتری‌ها می‌تواند موجب متمایز شدن و ایجاد یک رابطه طولانی مدت باشد.

نتیجه گیری

شیوه جذب مشتری سنتی برای املاک دار حرفه ای در دنیای امروزه جواب نمی دهد مشتری ها در واقع به شما برای نیازشان  پناه آورده اند پس سعی کنید پناه دهنده خوبی باشید . امروز باید برای سورپرایز کردن مشتری خود کارهایی انجام دهید که شما را از دیگران منفک کند. دو مسئله غافلگیری اصلی را فراموش نکنید .  اول همواره مشتری از جانب شما اماده برای خدمات نوین است .

مطالعه این مقاله   نقش مشاور املاک در فروش موفق ملک

دوم مشتری چیزی را از شما طلب می کند که توان طلب کردن از دیگری را ندارد .برای جذب و بالا بردن ارتباط دوستانه با مشتری به هنرش احترام بگذارید و پیمانکاران مورد اعتماد خود را به او معرفی کنید. در مقامی بیش از یک فروشنده به مشتری خود نزدیک شده ، او را دوست خود بدانید . متاسفانه   بسیاری از این کارها در اغلب آژانس‌های فعال داخلی انجام نمی‌شود. همین حقیقت، فرصت متمایز شدن شما به‌عنوان یک مشاور حرفه‌ای را محیا می کند . با در نظر گرفتن این فعالیت ها و انجام مداوم آنها می توانید به یک برند معتبر در زمینه ارائه  خدمات مشاوره تبدیل شوید .

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا